LG Electronics saņem kvalitātes sertifikātu par unikālo izstrādājumu Miracle Zone

LG Electronics (LG) saņēmis sertifikātu par savu unikālo izstrādājumu ledusskapjiem – Miracle Zone. Īpašais nodalījums paredzēts svaigu produktu glabāšanai ar temperatūras regulēšanas iespēju. Pateicoties Miracle Zone ledusskapjos, svaigo produktu glabāšanas termiņš sasniedz 14 dienas. Darba un temperatūras režīms nodalījumā Miracle Zone tiek regulēts un attēlots uz ārējā šķidro kristālu displeja.

Miracle zone ludusskapis

Vācu uzņēmuma SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH kvalitātes sertifikāts apliecina, ka nodalījumā Miracle Zone lielākā daļa svaigo produktu visilgāk saglabā savu garšas kvalitāti un veselīgās īpašības. Miracle Zone esošie mikroorganismi un baktērijas, kas var kaitēt pārtikai, vairojas ļoti lēni, tādēļ šī zona ir ideāli piemērota dārzeņu, augļu, ogu, siera, jūras produktu, šķiņķa, zivs, putnu un maltās gaļas glabāšanai. Turklāt tas ir ērti, ja nesanāk pagatavot svaigo gaļu uzreiz un, kuru negribas atkal sasaldēt.

Ledusskapis LG ar Miracle Zone ir absolūta nepieciešamība, ja uzturā dominē dārzeņi, zaļumi, svaigas zivis un gaļa. Tas ir ideāli piemērots aizņemtiem cilvēkiem, kuri reti apmeklē veikalus un iepērk produktus vairumā. Pateicoties nodalījumam Miracle Zone, svaigos produktus var uzglabāt ledusskapī līdz pat 14 dienām, un tie saglabā visas veselīgas uzturvielas.

Šobrīd Baltijas valstīs ir pieejami šādi LG ledusskapju modeļi ar Miracle zone – LG GR-B459BSJA, LG GR-B459BTJA, LG GR-B429BTJA un LG GR-B429BSCA.