TWENTY8TWELVE un LG Chocolate apvienojas

LG Chocolate ir savaldzinājusi arī stilīgā modes zīmola TWENTY8TWELVE īpašnieces – Holivudas zvaigzni Siennu Milleri (Sienna Miller) un viņas māsu Savannu Milleri (Savannah Miller). Medijos jau bija parādījušās dažādas baumas par kādu noslēpumainu modes ikonu saistību ar LG Chocolate mobilo tālruni. Noslēpums atklāts – māsas radījušas ekskluzīvus ādas maciņus ar TWENTY8TWELVE logo īpaši LG Chocolate telefonam.

LG Chocolate (BL40) telefons

Jaunā Chocolate izstaro izsmalcinātību un nesatricināmu eleganci un pasaulē sasniegusi vairāk nekā 25 miljonu pārdoto vienību kopš 2005. gada. Modernais ādas maciņš, kas ir pieejams no šī gada septembra beigām tam piestāv perfekti.

Tā kā telefonam ir 4 collu liels pilns skārienjutīgais ekrāns un panorāmisks 21:9 displejs jaunā Chocolate ar savām burvīgajām aprisēm pievērsusi daudz uzmanības. LG nodomājis parādīt savu nevainojamo dizaina uztveres spēju ar “kaut ko īpašu” – kaut ko tādu, kas atspoguļotu patiešām modernu dizainu un funkcijas. Šim mērķim vispiemērotākais izrādījās TWENTY8TWELVE ar Milleru māsām priekšgalā, turklāt jaunais Chocolate dizains viņas fascinēja, padarot sadarbību vienkāršu un vieglu.

Savannah Miller un Sienna Miller

LG jau ilgi pirms viņas Korejas vizītes bijis kontakts ar Siennu Milleri. Lai arī slavena Holivudas filmu zvaigzne, viņa plašāk zināma kā cilvēks no modes pasaules. Viņas elegantais un minimālistiskais stils perfekti harmonizē ar LG Chocolate.

TWENTY8TWELVE, kur Siennas māsa Savanna Millere strādā par māksliniecisko vadītāju, ir zīmols, kas pieņem tādus modernus un inovatīvus izaicinājumus, kādu LG meklēja.

LG Chocolate tālruņu dizaineris Kangs Heui Ča (Kang-heui Cha) un viņa dizaineru komanda slepenībā tikās ar Siennu Milleri viņas filmas ”G.I. Joe: The Rise of Cobra” popularizēšanas Korejā vizītes laikā. Viņa izteica atzinību: ”Es iemīlējos Chocolate no pirmā skatiena. Tā ir liela privilēģija strādāt ar Chocolate – vienu no pēdējā laikā izlaisto mobilo telefonu visskaistākajiem dizainiem. Es bez šaubām varu teikt, ka jaunais slaidais un stilīgais izskats ir kā TWENTY8TWELVE stila ideāls.”

Visbeidzot pēc nopietnām diskusijām starp LG un Milleru māsām par zīmējumu un krāsām, dzima jaunais TWENTY8TWELVE tālruņa maciņa dizains.