Jaunā multifunkcionālā mājas kinozāle HB954PB

LG Electronics (LG) piedāvā jaunu daudzfunkcionālu mājas kinozāli HB954PB, lai sagādātu neaizmirstamus kino vakarus. Tā nepievils arī labas skaņas lietpratējus. Sadarbībā ar Youtube LG piedāvā skatīties iecienītākos video pat nepievienojot datoru.

LG HB954PB Blu-ray mājas kinozāle

Elegantais HB954PB dizains, kas izstrādāts, atdarinot šampanieša glāzes smalkās aprises, apmierinās visdažādākās gaumes – daudzās pieslēgvietas paver plašākas izklaides iespējas. Caur 2 HDMI, USB portu un citām pieslēgvietām šo mājas kinozāli iespējams savienot ar visdažādākajām multimediju ierīcēm.

Tehnoloģija HDMI 1.3 uzlabo krāsu kvalitāti, kas ar 1080p augstās izšķirtspējas palīdzību papildina attēlu ar vairākiem biljoniem krāsu daļiņu, padarot attēlu neticami dzidru un precīzu. Ar HDMI 1.3 palīdzību izdevies iegūt par 400% augstāku rezolūciju detaļās un liela izmēra ekrānos salīdzinājumā ar 720p HDTV.

Lieliskas ziņas labas mūzikas baudītājiem! Ar HB954PB mājas kinozāli var klausīties savu iecienītāko mūziku tieši no IPod vislabākajā iespējamajā kvalitātē. Izmantojot USB portu, pie HB954PB var pieslēgt arī citas mobilās ierīces. HB954PB atbalsta plašu failu formātu veidus, sākot no Blu-ray diskiem un beidzot ar Divx formātu, kas ļauj skatīties augstas kvalitātes filmas arī no maza izmēra failiem.

LG HB954PB Blu-ray mājas kinozāle

Šīs mājas kinozāles lietotāji vienā acumirklī var piekļūt miljoniem interneta video Youtube, kas tāpat kā kino un televīzijas pārraides, ir lieliska izklaide aukstajiem rudens un ziemas vakariem. Ielogojoties iepriekš izveidotajā personīgajā profilā, HB954PB sniedz iespēju atvērt visbiežāk skatīto saturu caur sistēmas My Favourite Menu.

Papildu kvalitatīvajam attēlam, uz ekrāna notiekošo paspilgtinās LG Pure HD Sound tehnoloģija, lai piedāvātu attēlam perfekti pielāgotu, līdz sīkumiem niansētu kvalitatīvu skaņu. Arī šai mājas kinozālei, tāpat kā daudzu citu LG audio produktu izstrādē, par skaņas kvalitāti parūpējies slavenais audio eksperts Marks Levinsons. Tāpat LG piedāvā Sound Gallery tehnoloģiju, kas ietver tādas funkcijas kā Bass Booster, Clear Voice, Game Equalizer un daudzas citas.

Jāpiemin, ka LG HB954PB mājas kinozāle saņēmusi internacionālo CES Innovations Balvu 2009, tas jau pieejams Baltijas valstīs. Aptuvenā mazumtirdzniecības cena 499 LVL.