Arī šogad motofrīstaila pasaules čempionāts notiks Rīgā

Rīga kā motofrīstaila sacensību norises vieta izvēlēta jau trešo gadu pēc kārtas. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad sacensības un elpu aizraujošais šovs “Arēnā Rīga” notiks tikai vienu dienu – 10. oktobrī, un tas ir pavisam drīz!

Motofrīstails

FMX Latvijas Grand Prix būs Starptautiskās Motosporta federācijas (FIM) moto frīstaila pasaules čempionāta 8. posms un tajā pašiem savām acīm būs iespēja redzēt šī brīža spēcīgākos pasaules čempionāta dalībniekus. Tik saspīlēta situācija čempionāta kopvērtējumā vēl nekad nav redzēta – otro un ceturto vietu šķir tikai trīs punkti, bet čempionāta līdera, pagājušā gada čempiona Remī Bizāra kontā ir tikai par trīspadsmit punktiem vairāk kā tuvākajam sekotājam.

Šobrīd dalību FMX Latvijas Grand Prix ir apstiprinājuši visi motosportisti, kuri atrodas čempionāta kopvērtējuma pirmajā astotniekā un cīnīties par pozīcijām čempionāta kopvērtējumā. Šo sportistu vidū ir arī čehs Libors Podmols, kurš jau pagājušajā gadā kļuva par Latvijas skatītāju favorītu.

Līdzīgi kā iepriekšējos divos gados, visaizraujošākos un neiedomājamākos trikus ar motocikliem būs iespējams vērot frīstaila sacensību laikā, taču kā vienmēr aizraujošas būs arī “Whip” sacensības, kurās sportisti lēciena laikā centīsies maksimāli sagriezt motociklu uz sāniem, kā arī augstlēkšanas sacensības, kurās pagājušajā gadā beļģis Žils Dežo uzstādīja jaunu Rīgas rekordu – 8,6 metrus.

Daudz bilžu no iepriekšējiem gadiem un sportistu aprakstus var atrast FMX Grand Prix oficiālajā mājas lapā www.ifmxf.com, kā arī šeit www.fmxlatvia.lv.