Interesanti koncepti, kurus varētu realizēt

No pirmā acu uzmetieni šie koncepti šķiet pavisam nereāli, bet izrādās, ka tā nav! Pašreizējie sasniegumi zinātnē un tehnikā liek domāt, ka pēc kāda laika tie kļūs par realitāti.

Lidojošā gulta

Lidojošo gultu „Makonis” ir izgudrojis dizaineris D.K. Wei. Tās darbības princips ir balstīts uz gultas un tās pamatnes magnētisko lauku mijiedarbību. Šis koncepts var kļūt par realitāti, jo veikalos jau tiek pārdots līdzīgais modelis, kurš ir daudz lielāks, un tā augšējā daļa ir piestiprināta ar speciālām trosītēm, lai gulta un tās īpašnieks nenokristu. Runājot par magnētisko lauku starp gultu un tās pamatni, aktuāls kļūst veselības jautājums.

Pulkstenis bez ciparnīcas

Šis koncepts ietver sevī elektroniskā pulksteņa labākās kvalitātes un tam piemīt zināma līdzība mehāniskajam pulkstenim. Ciparnīcas vietā ir caurspīdīgs displejs, bet pulksteņa bultiņas aizvieto divi cipari, kuri rāda minūtes.

Smilšu pulkstenis

Elektroniskais smilšu pulkstenis – kas var būt vienkāršāks? Šī koncepta autors ir P. Balikins, kurš var lepoties ar prestižo balvu Reddot Design Award. Nav skaidrs, kāpēc tas joprojām nav realizēts dzīvē?? Varbūt šis izgudrojums nevienam nav vajadzīgs…