Dators ikvienam

Vai esat redzējuši datoru – lietussargu? Ne, tas vēl nav pieejams tirgū, bet ir izstrādāts maketa veidā. Dizaineris Ņikita Bujanovs ir izveidojis datoru kolekciju praktiski katram sabiedrības slānim. Piedāvājam iepazīties ar interesantākajiem eksemplāriem.

Datora koncepts

Dators meitenēm ir ne tikai raksturīgā rozā krāsā, bet tas ir pilnībā piemērots make-up uzklāšanai. Nospiežot vienu podziņu, tā ekrāns kļūst par spoguli, nospiežot otru podziņu – parādās acu ēnu, pūdera u. c. skaistumlietiņu komplekts. Tas ir katras meitenes sapnis – pagaidām gan visai nereāls…

Datora koncepts

Otrais koncepts ir dators – lietussargs. Tā kā ekrāns un tastatūra ir izveidoti no elastīga materiāla, datoru var saritināt un nēsāt kā parastu lietussargu. Ērti, vai ne?

Datora koncepts

Dators „Fitness” ir piemērots meitenēm un puišiem, kuri rūpējas par savu figūru. Datora korpusā ir iebūvēti svari, kas ļaus regulāri kontrolēt svaru neatkarīgi no atrašanās vietas un apstākļiem. Skaidrs, ka datora materiāls ir sevišķi izturīgs un svari nav domāti tikai ārkārtīgi tievām meitenēm.

Datora koncepts

Rūpējoties par savām atvasēm, vecākiem tiek prezentēts dators „Mamma”. To nevar ne salauzt, ne noslīcināt vai jebkādā citā veidā nodarīt tam kaitējumu. Arī pašu bērnu drošību tas nespēj apdraudēt. Tieši otrādi – WEB kamera un Bluetooth palīdzēs pieskatīt bērnus peldes vai spēles laikā. Savdabīga aukle!