Modes eksperti nominē LG Šokolādi par telefonu “supermodeli”

Modes žurnālu Vogue, GQ, ELLE, Esquire un Wallpaper* redaktori nav skopojušies ar uzslavām jaunajam LG Chocolate (BL40) mobilajam tālrunim, kurš, viņuprāt, atgādina elpu aizraujošu, graciozu supermodeli.

LG Chocolate (BL40) telefons

Priekšplānā izvirzās LG Chocolate pievilcīgā āriene. Modes pasaulē tik ietekmīgie cilvēki spīdoši novērtē šī mobilā tālruņa skaistumu, kas tagad ieguvis jaunus vaibstus – 4 collu platformāta augstas izšķirtspējas LCD ekrānu un pirmšķirīgas funkcijas.

Dilans Džonss (Dylan Jones) no žurnāla GQ, šķiet, ir patiesi savaldzināts, aprakstot LG Chocolate kā „skaistu, elegantu un slaidu kā supermodeli,” piebilstot, ka „tā īpašās proporcijas ir ģeniāls jauninājums, kas pavērš tradicionālo mobilo tālruņu dizainu jaunā virzienā. Tas vispār neatgādina mobilo telefonu!”

„Sākotnēji es biju gan savaldzināts, gan samulsis par LG Chocolate formu tīrību un tās neticami spīdīgo melno ietvaru,” atzīst Mansels Flečers (Mansel Fletcher), žurnāla Esquire stila redaktors. „Ar tai piemītošo dizainisko pašpārliecinātību jaunais tālrunis LG Chocolate izskatās perfekti.”

„Tā vairāk izskatās pēc elegantas, Art Deko stilā ieturētas cigarešu etvijas,” komentē Šarlote Sinklēra (Charlotte Sinclaire) no žurnāla Vogue. „Man nācās apspiest sajūsmas saucienus, kad pirmo reizi ieraudzīju tā apveidus. Tālrunis ir sīvs konkurents IPhone. Es, šķiet, esmu savaldzināta.”

„Kā mūsdienīga modernista skulptūra, jaunā LG Chocolate izraisīja apkārtējo skaudību pie pusdienu galda,” piezīmē Tonijs Čambers (Tony Chambers), Wallpaper* galvenais redaktors. „Esot miera stāvoklī, tā atgādina slepenas iestādes limuzīnu, kamēr darbojoties, tā grafiskās ikonas ir spilgtas un dzidras.”

Arī Marisa Bourka (Marissa Bourke), žurnāla ELLE radošā direktore, neskopojas ar uzslavām. „Tas ir elegants dizaina paraugs, kas no jauna definē diskrēta luksusa nozīmi. Rosinošajam dizainam dodu 10 punktus no 10, turklāt, to ir tik patīkami turēt rokā. Tas jāiegādājas ikvienam.”

Jaunā Šokolāde jeb LG Chocolate (BL40) Baltijas tirgū būs pieejama oktobra sākumā. Gaidiet!

Pilni modes redaktoru apskati, kā arī detalizēta informācija apskatāma interneta vietnēs newchocolate.lge.com un newchocolate.lgmobile.com