Iepazīstiet jaunākās tehnoloģijas ar jauno Blu-ray atskaņotāju LG BD370

LG Electronics (LG) Baltijas tirgū piedāvā jauno Blu-ray atskaņotāju LG BD370. Tā 1080p Full HD formāts nodrošina izcilu attēla un skaņas kvalitāti, un pateicoties HDMI 1.3 versijas savienojumam, attēls ir daudz piesātinātāks un dabīgāks, detaļas – izteiktas, krāsas – precīzas, bez kropļojumiem un artefaktiem.

LG BD370 Blu-ray disku atskaņotājs

Pateicoties tīkla portam un BD Live funkcijai, BD370 lietotāji var pieslēgties Internetam un lejupielādēt dažādu informāciju no ražotāju mājas lapām, piedalīties viktorīnās un interaktīvās spēlēs, kā arī noskatīties videoklipus no YouTube. Šīs iespējas, bez šaubām, palielina atskaņotāja vērtību.

BD370 modelis atbalsta audio Dolby True HD un DTS-HD. Rezultātā radusies skaņa atbilst studijas ierakstu kvalitātei, pilnībā atklājot jaunās paaudzes disku skatīšanās priekšrocības.
Vēl viena atskaņotāja BD370 stiprā puse ir tā universālums, kas ļauj atskaņot failu formātus DivX, MPEG4, JPEG, MP3 un WMA, kuri var būt ierakstīti optiskajos datu nesējos Blu-ray, DVD, CD vai arī USB ierīcēs, ārējos cietos diskus ieskaitot.

Turklāt, BD370 taupa laiku, ātri veicot savas operācijas. Lietotājs var ielādēt disku uzreiz pēc ierīces ieslēgšanas. Ar SIMPLINK visas televizora un atskaņotāja funkcijas ir pieejamas ar vienotas tālvadības pults palīdzību.

Augstvērtīgais dizains acumirklī piesaista uzmanību un padara BD370 par elegantu interjera elementu. Indikators uz centrālā paneļa maina gaismas krāsu atkarībā no atskaņotā diska: ja klausāties CD, tas būs violets, ja DVD – oranžs, un Blu-ray – zils.

Stilīgais atskaņotājs pieejams Baltijas tirgū un tā aptuvenā cena veikalos 159 LVL