Noderīgāko USB ierīču TOP3

Vai jūs kādreiz esat aizdomājušies, cik ļoti paplašinājies ir datora ierīču klāsts līdz ar USB porta parādīšanos? Tā radīto 5 voltu pietiek, lai nodrošinātu daudzas funkcijas. Par noderīgākajām USB ierīcēm varētu uzskatīt čības ar sildīšanas efektu, apsildāmos cimdus un paliktni tējas/kafijas sildīšanai.

Vai jūsu kājas salst, ilgstoši strādājot uz datora, ka nelīdz pat vilnas zeķes un smukās čības? Tad šis izcilais izgudrojums ir domāts tieši jums – čības ar sildīšanas efektu, kuras pastāvīgi tiek sildītas, pateicoties USB enerģijai. Čības ir pievienotas datoram ar divu metru garo vadu, kas ir pilnīgi pietiekami, strādājot jebkādās pozās.

Čības ar sildīšanas efektu

Vēl viens glābējs salīgiem cilvēkiem ir unikāli apsildāmie cimdi, kuri būs sevišķi noderīgi, ja gribēsiet strādāt, baudot svaigo, bet remdeno rudens gaisu. Šie cimdi ir transformeri un tie pilnībā netraucē veikli klabināt pa tastatūru. Jāatzīmē, ka datoram tie ir pievienoti ar pusotru metru garo vadu, un līdz ar to ir jābūt uzmanīgiem, lai pēkšņi neskrietu pie tālruņa vai senās paziņas, ja rokās ir šie brīnumu cimdiņi. Datoram tāpat kā ikvienam nav patīkami kritieni un lūzumi!

Cimdi transformeri

Tomēr salst var ne tikai rokas/kājas, bet arī siltiem dzērieniem piemīt netikums atdzesēt. Lai uzturētu iemīļoto dzērienu vienmērīgā temperatūrā, ir ieteicams izmantot speciālo paliktni – tas uztur 30-40 grādu temperatūru.

Speciāls paliktnis