LG pilsētnieciskā izsmalcinātība izstādē MAISON&OBJET

LG Electronics kā oficiālais halles “NOW!” galvenais sponsors piedalījās MAISON&OBJET dizaina izstādē, kura notika Parīzē no 4. līdz 8. septembrim. LG piedāvāja kulinārijas meistarklases, kā arī modernu produktu un tehnoloģiju prezentācijas izstādes “Urban Café” zonā.

LG sadzīves tehnika MAISON&OBJET izstādē

Parīze pašreiz atrodas pilsētas zīmola maiņas “New Paris” notikumu virpulī. Viens no iemesliem, kādēļ LG šogad ar īpašu degsmi piedalījās izstādē, ir tas, ka MAISON&OBJET ambiciozā pilsētas vīzija līdzinās LG zīmola identitātei – uzlabot patērētāju dzīvi ar inovatīvu tehnoloģiju palīdzību.

Mūsdienīga virtuve vairs nav tikai vieta maltītes pagatavošanai. Tā ir kļuvusi par modernas dzīvesvietas notikumu centru.

LG sadzīves tehnika MAISON&OBJET izstādē

LG izstādē “Urban Café” prezentēja iebūvēto sadzīves tehniku ar moderniem ziedu rakstiem, kas iederas mūsdienīgā virtuvē. Izstādes eksponāti izstrādāti ar starptautiski pazīstamā, augsta profila virtuvju un dzīvojamo istabu iekārtu ražotāja „bulthaup” palīdzību. Zīmējums, iegrebts nerūsējošajās virsmās, izmantojot LG foto gravēšanas tehnoloģiju un papildināts ar rūdīta stikla pārklājumu, tādējādi radot lielisku koptēlu. LG sākotnēji šo tehniku izmantoja savu ledusskapju līnijā, taču šogad pielieto arī savā iebūvētās sadzīves tehnikas dizainā.

Tiek piedāvātas dažādas cepeškrāšņu, plīts virsmu, tvaika nosūcēju, ledusskapju, trauku mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāšņu komplektācijas iespējas un modeļi, piedāvājot pilnu iebūvējamās sadzīves tehnikas klāstu. LG iebūvējamā sadzīves tehnika ir droša, pateicoties tajā izmantotajām tehnoloģijām, piemēram, četri stikla slāņi un gaisa kondicionēšanas sistēma nodrošina to, lai cepeškrāšņu ārpuse nesakarst, ultravioleto staru tehnoloģija sterilizē trauku mazgājamās mašīnas, un BioShield nodrošina pilnīgu ledusskapju durvju aizblīvēšanu.

Papildu sadzīves tehnikai LG piedāvāja apskatīt arī mobilās ierīces, ieskaitot minidatoru un DVB-T mobilo TV telefonu.

LG jau otro gadu pēc kārtas piedalījās dzīvesstila izstādē MAISON&OBJET September 2009. Pērn uzņēmums demonstrēja savus produktus ar saukli “Ekoloģiski elegants dzīvesstils”, un tā stends tika radīts sadarbībā ar aģentūru NellyRodi Trendlab.

MAISON&OBJET pirmo reizi notika 1995. gadā un ir viena no pasaulē lielākajām un ietekmīgākajām internacionālajām mājas stila un interjera tendenču izstādēm. Izstāde notiek ārpus Parīzes – Villepintē divreiz gadā janvārī un septembrī. Šī gada janvāra izstādi apmeklēja vairāk nekā 75 755 vietējie un ārzemju viesi.