Tik ērtas tastatūras…

Nepārtrauktā tehnoloģiskā progresa rezultātā pastāvīgi attīstās arī tastatūru dizains un funkcionalitāte. Daudzas no tām ir vienkārši interesantas, bet dažas – patiešām ērtas un lietotājiem draudzīgas. Šobrīd datoru mīļotājiem ir pieejamas vairākas unikālas un patiešām ērtas tastatūras.

Tastatūra paliktnis

No pirmā acu uzmetiena tā ne ar ko neatšķiras no parastas tastatūras. Bet tikai no pirmā acu uzmetiena! Īstenībā šo tastatūru var mierīgi locīt, saritināt kā sedziņu un ielikt kabatā – tā ir veidota no speciālā elastīga materiāla.

Šī tastatūra savukārt ir piemērota ceļojumiem, jo tā stabili turas uz rokas, aizņem maz vietas un ir ļoti viegla. Ideāla ceļošanai, bet nav ieteicama darbam birojā – kolēģi var uztvert jūs kā pārāk ekscentrisku tipu, vismaz tagad, kad šīs ierīces vēl nav ienākušas mūsu ikdienā!

Neliels gadžets ar lāzera staru palīdzību projicē virtuālu tastatūru uz galda vai jebkādas citas virsmas. Ierīce nolasa pirkstu kustības, interpretē tās un pārraida tos datorā. Nekādu problēmu ar tīrīšanu vai bojātiem taustiņiem. Ļoti ērti un moderni!

Lāzera tastatūra

Strādājot uz datora, rokas regulāri sniedzas pēc kafijas tasītes vai gardas bulciņas, kā rezultātā grūti izvairīties no drupačām un pleķiem. Šis ir revolucionārs pagrieziens – galdauts ar iebūvēto tastatūru. Visa elektronika ir iebūvēta ūdensnecaurlaidīgajā audumā, kas ir daudz patīkamāks, nekā ierastie tehnikas materiāli. Uz šīs skaistās tastatūras atradīsies vieta visam nepieciešamajam – gan kafijas tasītei, gan sviestmaizei.

Tastatūra salvete