LG prezentē jaunāko sadzīves tehniku izstādē IFA 2009

LG prezentēja jaunākos sadzīves tehnikas produktus starptautiskajā IFA 2009 izstādē, kura notika Berlīnē no 4. līdz 9. septembrim. Zem devīzes “Uzlabo dzīvi sev un savai ģimenei!” uzņēmums parādīja, kā ar inovatīvu un izsmalcinātu produktu palīdzību iedvesmo patērētājus un uzlabo ikdienu.

LG veļas mazgājamā mašīna

Pirmo reizi LG prezentēja ekskluzīvu 11 kg ietilpīgu veļas mazgājamo mašīnu, kas ir lielākā pieejamā ietilpība standarta 24 collu veļas mašīnu klasē. Direct Drive™ tiešās piedziņas motors padara LG veļas mazgājamo mašīnu par vienu no videi draudzīgākajām un izturīgākajām tirgū. Tai ir viszemākais trokšņa, enerģijas patēriņa un vibrācijas līmenis veļas mašīnu industrijā.

LG sadzīves tehnikas stendā piedāvāja iepazīties ar mazgājamām mašīnām, ledusskapjiem, putekļu sūcējiem, virtuves sadzīves tehniku, iebūvēto tehniku un trauku mazgājamajām mašīnām. Papildu šiem produktiem, LG prezentēja arī iebūvējamas viedtehnoloģijas, tai skaitā lineārais kompresoru, Inverter Direct Drive™ un putekļu kompresijas sistēmu.

Ledusskapji

LG prezentēja arī plašu ledusskapju klāstu. LG jaunākās paaudzes ledusskapjos iestrādātas tādas jaunākās tehnoloģijas kā Linear Compressor, VitaLight un Green Ion Door Cooling,

Šogad LG iepazīstināja ar jaunajiem divdurvju ledusskapjiem, kuros ir augstākā līmeņa enerģijas taupīšanas efektivitāte un liela ietilpība. Jaunajiem ledusskapjiem ir milzīga 617 litru ietilpība, taču tā nepārsniedz standarta ledusskapja dziļumu. Linear Compressor tehnoloģija samazina enerģijas patēriņu aptuveni par 20% salīdzinājumā ar standarta kompresoru, sniedzot īpašniekiem izcilas enerģijas taupīšanas iespējas. Melnais matētais nerūsējošā tērauda pārklājums ar balto LED displeju piešķir virtuvei unikālu un izteiksmīgu stilu.

LG IFA 2009

Virtuves sadzīves tehnika

Izstādē LG prezentēja arī jaunu tvaika cepeškrāsni SolarCUBE, kurā esošā light wave tehnoloģija padara ēdiena gatavošanu daudz patīkamāku – tvaika funkcija neļauj izdalīties vērtīgajām uzturvielām un tai pat laikā samazina piesātināto tauku un sāls daudzumu, padarot ēdienu garšīgāku un veselīgāku. Jaunā krāsns piedāvā arī augstu energoefektivitāti, turklāt tās kompaktais un modernais dizains iederēsies jebkurā virtuvē.

Putekļsūcēji

Ievērojams jaunums IFA 2009 izstādē bija jaunais LG putekļsūcējs bez maisiņa – KOMPRESSORTM ar inovatīvo tvaika funkciju un Sani Punch uzgali, kas paredzēts audumu tīrīšanai un samazina putekļu ērcītes un citus alergēnus matračos, audumos un segās. Putekļsūcējā iebūvētā putekļus saspiešanas tehnoloģija padara tīrīšanu veselīgāku un patīkamāku.

Iebūvējamā tehnika

Šogad LG izstādē prezentēja iebūvētas tehnikas dizainu ar ziediem, kas iederēsies modernā un mūsdienīgā virtuvē. Tika piedāvātas dažādas cepeškrāšņu, plīts virsmu, tvaika nosūcēju, ledusskapju, trauku mazgājamo mašīnu un mikroviļņu krāšņu komplektācijas iespējas un modeļi, piedāvājot pilnu iebūvējamās tehnikas klāstu.

Turklāt LG piedāvās elegantu divdurvju ledusskapi, kas ir pilnībā pārklāts ar nerūsējošu tēraudu. Šis ledusskapis ir lielisks papildinājums jebkurai virtuvei, un, pateicoties durvīs iebūvētajai ledus gatavošanas ierīce, ļauj uzglabāt vairāk pārtikas divos papildu plauktos.

LG IFA 2009

Trauku mazgājamās mašīnas

LG jaunā trauku mazgājamā mašīna piedāvā vairāk vietas arī lielu trauku mazgāšanai. Pateicoties izmēros mazajam Direct Drive tiešās piedziņas motoram, palielinās mašīnas ietilpība. Šī trauku mazgājamā mašīna darbojas gandrīz bez skaņas (43dB), un tajā iebūvētais UV apgaismojums neļauj veidoties baktērijām un iznīcina līdz pat 99% pēc mazgāšanas mašīnā palikušo baktēriju, kā arī ļauj higiēniski uzglabāt traukus mašīnā uz laiku līdz četrām stundām pēc mazgāšanas cikla.