LG nosaka jaunus standartus ar BORDERLESS™ televizoriem IFA 2009 izstādē

2009. gada Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) izstādē LG Electronics (LG) piedāvāja jaunus mājas izklaides produktus, kuri pārkāpj tradicionālās tehnoloģiju un dizaina robežas. LG šī gada tēma „LIVE BORDERLESS™” kļūs saprotama ikvienam, kas iepazīsies ar jaunajiem BORDERLESS™ televizoriem. Šie ir pirmie televizori, kuru ekrāns sniedzas gandrīz līdz pašām televizora korpusa malām.

LG 55SL8000 LED televizors

LG prezentēja divus jaunus BORDERLESS™ televizoru modeļus LCD TV – SL8000 un LED TV -SL9000, kuri lieliski apvieno modernu dizainu ar jaunākajām tehnoloģijām. To dizains atspoguļo gadiem ilgušo izpēti un izstrādi. Abi produkti lauž ierastos stereotipus par to, kā jāizskatās televizoram, paverot jaunas iespējas televizoru dizaina nākotnei.

LG 55SL8000 LED televizors

BORDERLESS™ SL9000 LED televizora attēla kvalitāte ir tikpat nevainojama kā tā gludā virsma. LED aizmugures apgaismojums nodrošina 3,000,000:1 augstu attēla kontrasta koeficientu. Televizors piedāvā arī Bluetooth un HD DivX savietojamību.

Zem skaistās LCD TV SL8000 ārienes slēpjas augstākās kvalitātes Full HD 1080p SuperlPS panelis, kuru iespējams precīzi noregulēt, izmantojot LG Expert Mode. TruMotion 200Hz nodrošina to, ka uz ekrāna notiekošā darbība ir vienmēr asa, un 150,000:1 attēla kontrasta koeficients piešķir televizoram neiedomājamu attēla skaidrību.

LG 55SL9000 LED televizors

Ekskluzīvais Intel sensors samazina enerģijas patēriņu, padarot abus televizorus videi draudzīgākus. LG ir izdevies radīt šos plānos televizorus, izmantojot jauno Injection Compression Molding funkciju, tādējādi radot nepārtrauktu un plūstošu stiklveida virsmu. Īpašs pārklājums samazina atspīdumu un uzlabo attēla kvalitāti. Uzlabotā apslēpto skaļruņu sistēma padara skaņu par nozīmīgu BORDERLESS™ sastāvdaļu, vienlaicīgi saglabājot tā smalkās aprises.

Minētajā izstādē bija apskatāmi arī inovatīvi un moderni plazmas televizori, mājas kinozāles, video un datu uzglabāšanas ierīces, projektori, kā arī citi produkti.

Izstāde IFA 2009 notiek Berlīnē no š. g. 4. līdz 9. septembrim, un ir viena no pasaulē lielākajām elektronisko preču izstādēm. Pērn izstādē piedalījās 1212 zīmoli un apmeklēja aptuveni 222 780 interesenti.