LG izstādē IFA 2009 piedāvā lielisku stila un tehnoloģiju apvienojumu

LG šogad izstādē IFA 2009 Berlīnē prezentēja jauno tīkla monitoru un digitālo foto rāmju sērijas, kā arī trīs jaunus produktus – monitoru W63, kas paredzēts datorspēlēm, W30 Color Pop monitoru.

LG W2486 monitors

LG Business Solutions stendā atvēlēta īpaša vieta jaunajiem tīkla monitoriem. Šos monitorus iespējams savienot ar vienu vienīgo datoru, kas nodrošina virtuālās darba virsmas līdz pat 11 lietotājiem un atsver vajadzību pēc individuāla datora katram lietotājam. Pievienojot vairākus lietotājus pie viena datora, iespējams samazināt programmu atjaunināšanas izmaksas vismaz par 60% un ekspluatācijas izmaksas – par 70% un vairāk.

23 ollu lielais Full HD W63 ir pirmais LG monitors, kas īpaši veidots video spēļu spēlēšanai. Monitoros esošais Tru Mode izslēdz attēlu apstrādes procesa laiku, lai acumirklī parādītu notiekošo. Tru Light rada atmosfērisku apgaismojumu ap ekrānu, lai attiecīgajās spēlēs radītu vajadzīgo spriedzi. HD visaptverošā skaņa un zemais 2 ms reakcijas laiks nogādā lietotāju pašā notikumu centrā.

LG prezentēs arī jaunos W30 Color Pop monitorus, kuriem ir pārsteidzoši šaurs profils – platākajā vietā tikai 37 milimetri. Šie monitori būs pieejami visdažādākajās krāsās.

Turklāt LG iepazīstinās arī ar jauna tipa digitālajiem foto rāmjiem, ar kuriem varēs gan klausīties mūziku, gan skatīties bildes un video. Digitālajos foto rāmjos iebūvēta tirgū lielākā pieejamā atmiņa – 2GB, tādējādi ļaujot tajos saglabāt vairāk nekā 6000 attēlu, turklāt video baudīšanai nebūs nepieciešams izmantot papildu atmiņu.

Videi draudzīgi, ērti un profesionāli monitori

LG nepārtraukti cenšas samazināt enerģijas patēriņu savos produktos un ir attīstījis tehnoloģijas, lai to samazinātu līdz pat 50%, salīdzinot ar parastajiem monitoriem.

LG piedāvā arī monitorus ar LED aizmugures apgaismojumu, kas nodrošina zemu enerģijas patēriņu. Tā, piemēram, LED aizmugures apgaismojums, kas iebūvēts jaunajā W86L monitorā, padara to par vienu trešdaļu plānāku un vieglāku salīdzinājumā ar parastajos monitoros esošo CCFL aizmugures apgaismojumu. W86L ir ne tikai ļoti plāns, bet arī aprīkots ar uzlabotām funkcijām, kas nodrošina augstāko attēla kvalitāti. Ar iespaidīgu dinamiskā kontrasta koeficientu 2,000,000:1 un 2ms ātro reakcijas laiku W86L ir izcila izvēle tiem, kuri vēlas skaidru attēlu, bagātīgas krāsas un nevainojamu skatīšanās pieredzi.

LG izstādē prezentēs arī M27 – monitoru, kas apvienots ar televizoru. Šī ierīce atsver vajadzību pēc atsevišķa datora monitora un televizora, un radīta, lai sniegtu augstas kvalitātes HDTV attēlu, televīzijas pārraižu, Blu-ray filmu, datorspēļu un digitālo fotogrāfiju skatīšanās pieredzi.

Kā pēdējo savā iespaidīgajā produktu klāstā LG piedāvās monitoru W20R, kas izstrādāts grafiskā dizaina profesionāļiem. W20R parāda krāsu gammu, kas attēlo objektu tā absolūti dabiskajās krāsās. Šim produktam piešķirts IDEAlliance sertifikāts, un tas pilnībā atbilst jaunākajiem ISO 12647-7 standartiem.