„LG Electronics” Latvia dāvina plazmas televizoru Mālpils sociālās aprūpes centram

„Līdz šim mūsu centrā bijis tikai viens televizors, taču jauna televizora iegādei nav pieticis līdzekļu. Cilvēki skatās seriālus, ziņas, skatās visu, jo principā televizors ir viņu vienīgā izklaide. Iemītnieki ir pārsteigti par to, ka televizors ir tik liels”, norāda Mālpils sociālā aprūpes centra direktores vietniece Sarma Feldmane.

LG 42PQ6000 televizors

Mālpils sociālās aprūpes centrs ir ilgstošas aprūpes iestāde, kurā uzturas pensijas vecuma cilvēki vai invalīdi ar fiziska rakstura invaliditāti, kuri paši sevi nespēj aprūpēt. Centrā ir 30 vietas, taču šobrīd tajā dzīvo 25 cilvēki, jo krīzes dēļ ne visi spēj samaksāt par uzturēšanos šajā centrā.

„LG, kā viens no vadošajiem platekrānu televizoru ražotājiem pasaulē, ir priecīgs sniegt atbalstu cilvēkiem, kuriem televizora skatīšanās ir svarīga gan informācijas gūšanai, gan izklaidei. Ceram, ka mūsu nelielais dāvinājums šā centra iemītnieku ikdienu padarīs priecīgāku un aizraujošāku. LG kompānija sniedz palīdzīgu roku visā pasaulē, un tādēļ arī mēs – LG Electronics Latvia, strādājot Baltijas valstu tirgū, atbalstām vietējos iedzīvotājus”, saka LG Electronics Latvia Mārketinga vadītāja Ērika Moskvina.

Plānajā LG HD PQ6000 42 collu plazmas televizorā izmantota LG novatoriskā vienslāņa tehnoloģija – tā virsmu klāj viengabalaina stikla plātne, kas piešķir iespaidīgu un mūsdienīgu izskatu, lai kur to novietotu. Smart Energy Saving funkcija padara šo televizoru ekonomisku – aizmugurgaismojuma vadības funkcijas un gaidīšanas režīms samazina enerģijas patēriņu par 50%.

Šogad „LG Electronics Latvia” uzsācis sadarbību ar SOS Bērnu ciematu asociāciju un atbalsta Latvijas trūcīgās ģimenes. Uzņēmums arī iepriekšējos gados sniedzis palīdzību tiem, kam tā patiesi bijusi nepieciešama un turpinās palīdzēt arī turpmāk.