Rīti visā pasaulē sākas ar modinātāja zvanu skaņām no mobilā telefona

Vai jūs atceraties kāda skaņa jūs pamodināja šorīt? Vai tā bija kaimiņu rosīšanās? Kaut kur rejošs suns? Atkritumu mašīna, kas piebraukusi savākt atkritumus? Vai varbūt tā bija jūsu ģimene, kas darbojās pa māju? Var diezgan droši apgalvot, ka daudzus no šī bloga lasītājiem nepamodināja nekas cits, kā mobilā telefona modinātāja melodija.

Ledus lācis un pingvīns

Korejā tika veikts interesants pētījums- uz jautājumu “Kāda ir Tava modinātāja melodija?” vispopulārākā LG mobilo telefonu lietotāju Korejā atbilde bija, ka tā ir zviedru grupas The Real Group a capella dziesma www.realgroup.se.

Lasot augstākminētā pētījuma respondentu atbildes Cyworld (Korejas lielākais sociālais tīkls) mājas lapā, secinām- ļoti daudzi apliecina faktu, ka katru rītu paļaujas uz saviem mobilo tālruņu modinātājiem. Turklāt, tie lietotāji, kuri ikdienā izvēlas vai nu vibrācijas vai klusuma režīmus savos telefonos, modinātājam izvēlas vidēju skaļumu, savukārt, tie, kuri zvanu melodijām izvēlas dažādas dziesmas, lieto skaļu modinātāju zvanu. Lai izpatiktu dažādām gaumēm, LG savos jaunajos mobilo telefonu modeļos (papildus zvanu toņiem) iekļauj visdažādākās modinātāja zvanu melodijas.

Šeit jums ir iespēja noklausīties jaunākos modinātāju zvanu toņus, kas izvēlēti, ņemot vērā to popularitāti Korejā. Puse no šiem 15 modinātāju zvanu signāliem vēl nekad nav tikuši izlikti publiskai apskatei- tātad jums ir iespēja tos dzirdēt pirmajiem! Klausieties un novērtējiet!