Sala- deviņnieks

Arābi nebeidz pārsteigt ar greznību- 2010. gadā paredzēts pabeigt Rifu salas apbūvi, kas no putna lidojuma izskatīsies kā skaitlis 9. Šo salu ceļ Bahreinas valdība sadarbībā ar kādu Bahreinas nekustamo īpašumu attīstības kompāniju Mouaward Group (Mouawad Group Real Estate Development Company) un nešaubīgi- tas maksā milzīgu naudu.

Sala

Uz salas būs 39 dzīvojamās ēkas ar pavisam 1,217 dzīvokļiem, no kuriem pavērsies krasta līnija. Tur arī tornis, 49 pludmales villas, 65 individuāli projektētas piejūras villas, pieczvaigžņu viesnīca ar 250 numuriņiem, jahtu klubs, akvārijs, atpūtas un SPA centrs, tirdzniecības vietas un multifunkcionāls izstāžu centrs.

Krāšņā Rifu Saka (Reef Island), zināma arī kā Lulu Sala, ir viena no pasaules skaistākajām mākslīgi celtajām salām un atrodas Bahreinas galvaspilsētā Manamā. Bahreina tiek uzskatīta par liberālu un modernu arābu valsti. Valsts atrodas uz 33 salām Persijas līča piekrastē un to ļoti iecienījuši tūristi no visas pasaules. Bahreinā notiek arī Formula 1 sacensības. Valsts veiksmīgi attīstījusi savu ekonomiku un citas nozares, un izveidojusi vienu no reģionā labākajām izglītības un veselības aizsardzības sistēmām.