Atraktīvā LG 3D S-klases mājas lapa

Ja jums jau ir LG KM900 jeb ARENA vai plānojat to iegādāties, iesakām apmeklēt atraktīvo 3D S-klases lietotāja saskarnei paredzētu mājas lapu. Tajā iespējams ne vien izmēģināt LG 3D S-klases lietotāja saskarni un iegūt noderīgu informāciju, bet arī izklaidēties, spēlējot 3D spēlītes.

S-klases telefona interfeiss

LG 3D S klases lietotāju saskarne piedāvā visaizraujošāko ceļu uz neskaitāmo multimediju sniegto iespēju baudīšanu. Jau no paša sākuma tā tika radīta, lai aizvāktu liekas, nevajadzīgas izvēlnes. Tā kā ARENA pamatā ir 3D kubveida izkārtojums, tas nodrošina četrus pielāgojamus starta ekrānus un tādējādi daudz ātrāku un vieglāku piekļuvi visām opcijām tik vien kā skarot tos ar pirkstgaliem.

Ar S klases lietotāju saskarni LG piedāvā vēl lielāku prieku skārienjutīgo tehnoloģiju cienītājiem. Dzīvās krāsas ARENA grafiskajā dizainā pasvītro LG jaunā tālruņa dinamiku. Attēli slīdošajā attēlu galerijā pēc nejaušības jeb randoma principa pielāgojas ekrāna laukuma sniegtajām iespējām, atkarībā no tālruņa novietošanas horizontālā vai vertikālā stāvoklī, tādējādi ir daudz ērtāk aplūkot fotogrāfijas.