Pasaulē ievērojamākie viesnīcu baseini

Lai gan lielākās daļas kūrorta viesnīcu privātās pludmales atrodas vien rokas stiepiena attālumā, tomēr ir arī tādas viesnīcas, kas savus viesus cenšas neizlaist no redzesloka, piedāvājot dažnedažādas ūdens izklaides un servisu turpat viesnīcas teritorijā.

Ar burulaivu pa baseinu

Ar burulaivu pa baseinu

Viesnīca San Alfonso del Mar, Algarrobo, Čīle

Šajā Čīlē esošajā San Alfonso del Mar viesnīcā Algarrobo pilsētā, viesi var izīrēt mazu burulaivu un ar to braukāt pa milzīgo viesnīcas baseinu. Turklāt ši baseins iekļauts Ginesa Rekordu grāmatā kā lielākais baseins pasaulē. Bet ar to vien nekas nebeidzas – burājot pa milzīgo baseinu, iespējams piestāt pie dažādām mākslīgi radītām smilšu pludmalēm. Turklāt ūdens un pludmales smiltis ir apsildāmas.

Pelde pilsētas augstākajā punktā

Pelde pilsētas augstākajā punktā

Viesnīca Caruso Belvedere, Ravello, Itālija

Viesnīca Caruso Belvedere Itālijas ciematā Ravello. Ravello ir neliels ciemats 350 m virs jūras līmeņa pacēlumā virs Amalfi (saukts par Amalfi balkonu) un piedāvā izcilus panorāmas skatus. Atklātais un šķietami bezgalīgais baseins atrodas ciemata augstākajā punktā un piedāvā pasakainus skatus uz vienu no pasaules visdramatiskākajām piekrastes līnijām un jūru. Turklāt pats baseins atrodas blakus 11 gadsimta romāņu seno celtņu drupām.

Klausoties zemūdens mūzikā

Klausoties zemūdens mūzikā

Viesnīca InterContinental, Honkonga

Izvietoti viesnīcas InterContinental Hong Kong trešajā stāvā, viesnīcas trīs baseini – divi karstie un viens aukstais – rada ilūziju par peldi Viktorijas ostā (Victoria Harbor). Tie īpaši ar iespēju ikvienā no tiem klausīties zemūdens mūziku.

Rožūdens šalts

Rožūdens šalts

Viesnīca Al Bustan Palace InterContinental Muscat, Mutraha, Omāna

Pēc vērienīgas 18 mēnešu garas renovācijas, ar lielākā baseina pārbūvi nesen no jauna atklāts šis InterContinental īpašums Omānā, kura virs sulainis (jā, tu izlasīji pareizi) ir lepns pastāstīt, ka šis 164 pēdas garais baseins ir palmu saliņu ieskauts. Turklāt te pieejams arī rožu aromāta izsmidzinātājs.