Pašiem savs REPLAY

16.jūlijā „Galerijā Centrs” tika atklāts pirmais „Replay” apģērbu veikals Latvijā. Atklāšanas pasākuma ietvaros ikvienam tirdzniecības centra apmeklētājam bija iespēja fotografēties īpaši pikantā fotosesijā, bet vēlāk notika saviesīgs pasākums, kurā „Replay” vasaras kolekciju demonstrēja aktieris Intars Rešetins, dziedātāja Jana Key, kā arī basketbolisti Jānis Blūms un Dita Krūmberga.

„Replay” apģērbu veikals

Pēcpusdienā visi tirdzniecības centra apmeklētāji tika aicināti piedalīties īpašā fotosesijā improvizētā foto studijā jaunā veikala telpās. Lai piedalītos fotosesijā, bija jāievēro divi noteikumi – jāuzvelk kādi no „Replay” džinsiem, savukārt ķermeņa augšdaļu drīkstēja rotāt vien pie fotogrāfa pieejamie aksesuāri. Interesantākās fotogrāfijas varone vai varonis saņems īpašu balvu no veikala „Replay”. Plānots, ka labākās bildes tiks izstādītas „Galerijā Centrs”.

„Replay” apģērbu veikals

Vakara turpinājumā jaunais un stilīgais aktieris Intars Rešetins, šarmantā dziedātāja Jana Key, Latvijas basketbola izlases spēlētājs Jānis Blūms un Latvijas sieviešu basketbola valstsvienības spēlētāja Dita Krūmberga, iejūtoties talantīgās un daudzsološās stilistes Indras Salcēvičas veidotajos „Replay” tēlos, uzstājās improvizētā modes skatē. Par vakara muzikālo noskaņu rūpējās DJ Monsta.

„Replay” apģērbu veikals

„Replay” ir viens no „Fashion Box” grupas pārstāvētajiem zīmoliem. „Fashion Box” grupa pārstāv arī tādus zīmolus kā „Replay & Sons” un „We are Replay”, kas ražo gan sieviešu, gan vīriešu, gan bērnu apģērbus. Grupas darbība aptver visas Eiropas valstis, Tuvos Austrumus, Āziju, Ameriku un Āfriku, gadā nopelnot 305 miljonus eiro. „Replay” apģērbs ir domāts mūsdienīgiem cilvēkiem, kas seko līdzi modei un meklē paši savu stilu. Katru sezonu zīmols nodrošina aptuveni 1300 jaunu modeļu. Grupai pieder aptuveni 6000 tirdzniecības vietas visā pasaulē. Latvijā šis ir pirmais grupas veikals.

„Replay” apģērbu veikals

”Replay” vasaras apģērbu kolekcijā redzama ASV klasisko vērtību jauna interpretācija. To vada iedvesma, kas gūta no spilgtākajiem Amerikas tēliem – lielceļu baikeriem, Holivudas kinodīvām, seno cilšu indiāņiem un sportiskajiem lielpilsētu veiksminiekiem. Šajā kolekcijā spilgti izpaužas mūsdienās tik aktuālā tendence savienot dažādu kultūru, dažādu pasauļu elementus. Holivudas glamūrs un kino dīvu elegance, fabrikas strādnieku skarbais šarms, Amerikas rietumu vesternu atblāzma un roka leģendu valdzinājums, seno indiāņu noslēpumainie raksti un 21. gadsimta urbānās noskaņas. Eksotiski kokvilnas audumi, grafiski raksti, puķaini svīteri un krāsaini pastkaršu attēli – mūsdienīgi, eleganti un nepiespiesti.

„Replay” apģērbu veikals

Uhhh, smalki! Un tas viss tagad arī pie mums!