Luksus klases mobilais tālrunis tandēmā ar Šveices pulksteni

Mobilais tālrunis, kas klāts ar zeltu un briljantiem sen vairs nav nekāds jaunumus un saista interesi vien tad, ja līdzās dārgakmeņiem, tam piemīt vēl kāda “odziņa”, kā, piemēram, GoldVish Revolution.

Luksus klases mobilais telefons

Neparastais mobilais tālrunis apvieno sevī telefonu un lielisku Šveices pulksteni. Sākotnēji šķiet – kas tur sevišķs? Ikviens mobilais telefons ir spējīgs rādīt laiku un kam gan nepieciešamas vēl kādas ekstras? Tomēr tieši šajā apstāklī slēpjas šī tālruņa „odziņa”. Pulksteni, kas grezno mobilā telefona apakšdaļu, radījis Frederiks Žuveno (Frederic Jouvenot) pēc īpašās tehnoloģijas, jo mēs visi zinām, ka Šveicē tiek ražoti vieni no labākajiem pulksteņiem pasaulē.

Luksus klases mobilais telefons

Ciparnīca paslēpta zem plāna safīra stikliņa, savukārt tālruņa korpuss ietērpts rozā un baltā 18 karātu zeltā, par dekoru izmantojot briljantus ar kopējo masu 29 karāti. Pirmoreiz šis dizainīgais tālrunis tika prezentēts izstādē Baseworld 2009. Šobrīd zināms, ka ierīce iznāks ierobežotā daudzumā un tā cena būs 369 000 EUR par vienu vienību.

Luksus klases mobilais telefons

Pat krīzes laikā plašā izvēlē pieejamas dažādas luksuss lietas – tas, protams, priecē, tāpat kā tendence, ka luksuss industrijā dizaineri sākuši pārorientēties no dārglietām uz kreatīvām idejām.