Peldošais ledusskapis

Metālisks un auksts, turklāt peld ūdenī? Uzmini nu, kas tas ir? Domājams, ka ne katrs steigsies pateikt pareizo atbildi, jo kurš gan varētu iedomāties, ka ūdenī var peldēt arī ledusskapis?

Peldošais ledusskapis

Lai vērstu uzmanību uz produkta pārdošanas uzsākšanu pasaules līmenī, 70 metrus garais kuģis bija pārtapis par LG jauno ledusskapi un laikā no 22 – 25. jūnijam veica braucienu pa Sēnu no Le Havres līdz Parīzei. Ik pa laikam tika veiktas plānotas pieturas, kuru laikā uz klāja tika uzņemti ledusskapji, pildīti ar vietējiem gardumiem.

Tuvojoties Parīzei, kuģi, kas platumā sasniedz futbola laukuma izmērus, apmeklēja L’Arpege īpašnieks Alans Passards (Alain Passard), kurš vadīja šefpavāru komandu, sagatavojot brīvdabas mielastu viesiem. Daļa no sagatavotā mielasta tika nodota arī vietējai labdarības biedrībai La Banque Alimentaire.

Jauns ledusskapis globālās krīzes laikā? Vai tas patiesi ir tas, ko cilvēki vēlas? Vai tas patiešām ir nepieciešams?

Peldošais ledusskapis

“Pavisam noteikti,” saka Mr. Young-ha Lee, LG Electronics Home Applience Company presidents un izpilddirektors. ”Esam atklājuši, ka ekonomikas lejupslīde ir mainījusi cilvēku dzīvesveidu un īpaši to, kādu pārtiku cilvēki iegādājas. Pircēji lūkojas ietaupīt naudu, pērkot pārtikas preces lielākos daudzumos, lielākos iepakojumos, jo tas ir ekonomiski izdevīgāk. Savukārt šādi jauni ieradumi bieži vien liek domāt par ietilpīgāka ledusskapja iegādi pārtikas produktu uzglabāšanai visai ģimenei, turklāt vēl jo svarīgāka ir piemērota uzglabāšana, lai produkti ilgāk saglabātos svaigi.”

LG jaunais ledusskapis lepojas ar 617 litru lielu ietilpību. Lai būtu vieglāk iedomāties šo apjomu, iztēlojieties ledusskapi, kurā satilpst 2,460 vienības mazo, 250 ml Coca Cola pudeles. Tuklāt ledusskapim piemīt ārkārtīgi mazs enerģijas patēriņš, turklāt tā darbība gandrīz nav dzirdama. Tas viss pateicoties tehnoloģijai, ko LG nosaukusi par Lineārā Kompresora tehnoloģiju. Ledusskapis patērē par 20% mazāk enerģijas kā ierastie ledusskapji, tādējādi ietilpstot A+ kategorijā Eiropas Savienībā.

Lai izceltu jaunā, videi draudzīgā ledusskapja lieliskās funkcijas – ietilpību un samazinātu enerģijas patēriņu, kampaņas radīšanā tika pieliktas īpašas pūles, lai tā radītu pēc iespējas mazāku ietekmi uz vidi. Kampaņā izmantotais kuģis rada daudz mazāku ietekmi uz vidi, nekā piemēram lidmašīnas izmantošana, kas vestu aiz sevis lielus reklāmas objektus. Arī lielizmēra druka palika kā otršķirīga izvēle.

Šis jaunais LG „side-by-side” ledusskapis būs pieejams Eiropā jau šī gada jūlijā. Gaidīsim to arī Baltijas valstīs.