Transformeri: Pieveikto atriebība

LG šis ir īpašs gads. Vispirms LG kļuva par F1 tehnoloģisko partneri, radīja savu bloga vietni un tagad LG ir kases grāvēja Transformeri: Pieveikto atriebība sadarbības partneris.

 Transformeri: Pieveikto atriebība filma

Pirmā filma, Transformeri, bija stāsts par milzu robotiem, kas ieradušies uz planētas Zeme. Filmas sižetā norisinājās cīņa starp Autobotiem un ļaunajiem Deceptikoniem par enerģijas avotu, kas paslēpts uz planētas Zeme. Lai neatklātu savu personību, Transformeri pieņēma dažādas formas, kļūstot par mašīnām, helikopteriem, elektroniskām ierīcēm. Cīņa starp labo un ļauno, cilvēkiem un robotiem bija sākusies.

Transformeri: Pieveikto atriebība filma

Turpinājumā, filmā Transformeri: Pieveikto atriebība, Deceptikoni atkal atgriezīsies uz Zemes, lai saņemtu gūstā Semu Vitvikiju. Pēc nonākšanas gūstā, jaunais varonis uzzinās patiesību par Transformeru izcelsmi. Cilvēces glābšanas misijā iesaistīsies Optims Prims, kurš sapulcinās starptautiska mēroga armiju.

Transformeri: Pieveikto atriebība filma

LG, kā filmas mobilās kampaņas veicējs, faniem piedāvā Transformeru attēlus, mobilā telefona zvana toņus, ekrāna tapetes, spēles un daudz ko citu, dodoties aizraujošā misijā kopā ar N.E.S.T. (Non-Biological Extraterrestrial Species Team).

Iepazīsties ar filmas seansiem kinoteātrī Forum Cinemas , bet vēl vairāk informācijas vari iegūt filmas oficiālajā mājas lapā.