Jaunais LG Viewty 2 Baltijas valstīs būs pieejams jau šomēnes

LG Electronics paziņojis par Viewty 2 (LG GC900)- jauno tālruni ar Intelligent Shot funkciju, kas atvieglo izcilu bilžu uzņemšanu, automātiski analizējot skatus un pielāgojot tiem atbilstošos kameras uzstādījumus. Viewty otrais iemiesojums, pateicoties pilnveidotajām funkcijām, sniedz vēl lielāku prieku no attēlu skatīšanas un apmaiņas, kā arī fotogrāfiju un filmiņu uzņemšanas.

Viewty 2 (GC900) telefons

Viewty 2 ir Intelligent Shot tehnoloģija, kas analizē objektu, fonu un gaismas apstākļus un salīdzina datus ar septiņiem ieprogrammētajiem scenārijiem, lai katru reizi uzņemtu perfektu attēlu. Šī funkcija, kas ir diezgan reti pieejama digitālajos fotoaparātos, ir pirmā mobilo tālruņu ar fotokamerām segmentā.

Viewty 2 (GC900) telefons

Ar 8 megapikseļu izšķirtspēju Viewty 2 attēli ir ne tikai lieliski piemēroti apmaiņai internetā, bet arī pietiekami asi printēšanai un ierāmēšanai. Viewty 2 ir aprīkots ar dažām jaunām funkcijām- Multi-Face Detection jeb vairāku seju atpazīšanas funkciju, DVD kvalitātes D1 video ierakstīšanu, Touch Shot, Art Shot, Beauty Shot, Panorama Shot un Continuous Shot.

Viewty 2 ir viegli lietojama 3D S-klases lietotāju saskarne, kas debitēja šogad LG tālrunī ARENA. LG piemēroja S-klases lietotāju saskarni, lai uzlabotu kameras vadību, aizvietojot vadības pogas ar rotējošo riņķveida izvēlni.

Viewty 2 (GC900) telefons

Viewty 2 ir vienādi labs gan fotografēšanā, gan attēlu glabāšanā. Viewty 2 plašais un asais 3 collu WVGA ekrāns nodrošina 800 x 480 izšķirtspēju, kas ļauj redzēt katru attēla un filmiņas detaļu. Ar 7.2 Mbps HSDPA tīklu un Wi-Fi savienojamību Viewty 2 var augšupielādēt attēlus interneta platjostas ātrumos. Pateicoties A-GPS ģeomarķēšanai, draugi var redzēt konkrēto vietu, kur tika uzņemts attēls. Turklāt Viewty 2 var glabāt attēlus savā 1,5 GB atmiņā vai arī uz MicroSD kartēm līdz pat 32 GB.

Viewty 2 ir tikai 12,4 mm biezs, kas padara to par slaidāko 8 megapikseļu tālruni, kas aprīkots ar fotokameru. Tomēr, ņemot vērā tālruņa graciozo dizainu, reti kurš gribēs slēpt to no citu skatieniem.