Dārgākais miljonāru klubs pasaulē

Kompānija “RS Management Limited”, kas atrodas Honkongā, par spīti ekonomiskajai krīzei, paziņojusi par nodomu ieviest visdārgāko un greznāko privāto klubu pasaulē. Cilvēki ar augstu materiālo stāvokli nu varēs pievienoties interešu klubam, kas apvienos tikai pašus veiksmīgākos un bagātākos cilvēkus pasaulē.

Dārgākais klubs pasaulē

Iekļūšana tajā gan piespiedīs mazliet pārskatīt ienākumus- atkarībā no dalības maksas lieluma, kas sniedzas līdz 15 miljoniem dolāru, par šī kluba biedru var kļūt uz laiku līdz 30 gadiem. Jums tiks izsniegta platīna karte, kas apliecinās piederību šim klubam. Plānots ieviest tikai 100 šādas kartes.

«Richmans IMC» («Richmans Starptautiskais miljonāru klubs”) paredz tā biedru pieeju megajahtām, luksusa viesnīcām, elegantiem restorāniem, krāšņiem slēpošanas kūrortiem, golfa kursiem, džentlmeņu klubiem visur pasaulē. Dalībniekiem pieder un tie varēs vest uz sacīkstēm īstus tīrasiņu zirgus uz «Royal Nanjing» hipodromu Ķīnā. Labumu saraksts ar to vien nebeidzas- kluba biedriem būs iespēja izmantot speciāli apmācītus padomdevējus, kas sola atrisināt visas problēmas, tai skaitā ārzemju ceļojumu plānošanu, personīgā miesassarga un luksusa eskorta pakalpojums, 1 miljonu dolāru lielu kredītlīniju neparedzētiem izdevumiem, internacionālu diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību utt. Daļa labumu pagaidām tiek turēti noslēpumā.

“RS Management Limited” cer biedru rindās redzēt jaunos birokrātus un vadošos uzņēmējus no visas pasaules.