Skrien maratonu katru ceturtdienu!

Ceturtdien, 4. jūnijā plkst. 19:00 Mežaparkā notika pirmais sporta preču veikala „Maratons” rīkotais sieviešu skrējiens, kurā piedalījās 15 sievietes un 3 suņi. Atbalstīt šo atraktīvo ideju bija ieradušās dziedātājas Aisha un Kristīna Zaharova. Veikala „Maratons” rīkotie 3 km un 5 km sieviešu skrējieni notiks visu vasaru katru ceturtdienu. Skrējienos aicinātas piedalīties visas sievietes – gan tās, kas regulāri skrien, gan tās, kas līdz šim nav saņēmušās to darīt.

Maratons

Spītējot laika apstākļiem, uz pirmo skrējienu bija ieradušās 15 skrējējas, kuras, atbilstoši savai fiziskajai sagatavotībai, izvēlējās skriet 3 vai 5 km distanci pa Mežaparku.

Maratons

Dziedātāja Aisha atzinās, ka vēl pavisam nesen skriešana nebūt nebija viņas mīļākais sporta veids, taču nesen, skrienot trenažieru zālē pa celiņu, esot iepatikusies. Diemžē,l vakar Aisha nevarēja skriet pati– dziedātāja bija nopietni saaukstējusies, tomēr cēlās no slimības gultas speciāli tam, lai izteiktu atbalstu skrējējām. „Man patīk pasākuma ideja”- teica Aisha.

Maratons

Arī nākamajā skrējienā, kurš notiks ceturtdien 11. jūnijā 19:00, piedalīsies Aisha, Kristīne Zaharova un Ella. Arī Jenny May ir ieplānojusi vasarā pievērsties skriešanai un skries kādā no nākošajiem skrējieniem. Ja vēlies aktīvi pavadīt savu brīvo laiku un skriet kopā ar dziedātājām, pievienojies! Sievietes aicinātas līdzi ņemt vīrus un draugus! Kopā jautrāk!