Miljardieris meklē sievu!

Miljardieriem ar precībām parasti problēmām nevajadzētu būt. Pretendentes ceļā uz bagātnieka sirdi sastāsies rindām vien, pa ceļam uz altāri vēl izkauties paspēdamas. Tomēr nereti topošā vīra maks daiļavas interesē vairāk kā viņa iekšējais skaistums.. Iespējams šī iemesla vadīts, kāds amerikāņu miljardieris vērsies pie profesionālas savedējas.

Miljardieris meklē sievu

Savedēja, vārdā Dženisa Spindele, ir profesionāle savā lietā un meklē savam lieliskajam klientam meiteni pa visu Ameriku. Tomēr kurš gailis dziedājis, ka arī latvju skaistules nevarētu pacīnīties, īpaši uz nejēdzīgās Dižķibeles fona? Par nākamo vīru zināms, ka tam ir 44 gadi, viņš nav precējies un visā visumā labi saglabājies. Dzīvo Detroitā, tomēr vārds pagaidām netiek izpausts. Meklē viņš skaistu, gudru un mierīgu sievieti, kas gan, jāatzīst, ir reti sastopama raksturiezīmju kombinācija mūsdienu pasaulē. Spriedzes radīšanai atklāsim, ka pastāv arī noteikumi, sekojot kuriem, iespējams startēt ceļā uz bagātā vīra sirdi – lai pieteiktu izskatīšanai savu kandidatūru, potenciālajai sievai nepieciešams iemaksāt 25 dolārus, bet par tikšanos jums paprasīs 50 dolārus. Lūk, pēc tam arī aizdomāsies, vai tik viltīgais miljardieris nav nolēmis līdz kāzām uzfrišināt savu pamatkapitālu, izmantojot sevi pašu?! Visa šī procedūra ļoti atgādina biznesa taisīšanu „vai-esi-redzējusi-dzīvu-miljardieri” stilā.

Dzīšanās pēc naudas reti kad beidzas ar ko labu, īpaši, ja tāda pakaļdzīšanās saistīta ar laulībām. Bet tikšanās, t.s., pa aklo, ir tas pats, kas iegādāties kaķi maisā. Tā kā vislielākās izredzes iekarot šī miljardiera sirdi un maku, ir profesionālām afēristēm. Kā saka – tāds tādu atrod!