Arī Baltijas valstīs atraktīvi plazmas televizori PS8000, kas atzīti ar THX sertifikātu

LG Electronics piedāvā jauno plazmas televizoru PS8000 ar HD TV 1080p tehnoloģiju un papildkadru veidošanu līdz 600 Hz. Tā atšķirīgā dizaina iezīme ir tradicionālā ekrāna rāmja neesamība.

LG 60PS8000 plazmas televizors

THX sertificētais plazmas televizors paceļ audio un video skatīšanās pieredzi jaunā līmenī. THX displeja sertifikācija ļauj justies kā kinoteātrī, neizejot no mājas ar pārsteidzoši asu attēla kvalitāti, jo ar THX sertificētais displejs demonstrē attēlus tādā kvalitātē, kādā tie redzami uz lielā ekrāna.

„Televizoru bez rāmja parādīšanās tirgū ir jauns etalons plazmas televizoru dizaina radīšanā”, norāda Saimons Kangs (Simon Kang), LG Home Entertainment Company prezidents un vadītājs. „Pateicoties rūpīgai izpētei, mēs noskaidrojām, ka cilvēki dod priekšroku augstas kvalitātes televizoriem, kuri turklāt lieliski harmonizē ar telpas vidi. Elegantais modelis LG PS8000 ar hi-end funkcijām būs lielisks jebkura interjera papildinājums”.

LG 60PS8000 plazmas televizors

PS8000 dizains iemieso sevī minimālisma piekritēju sapni: pa visu ekrāna virsmu izvietots stikla panelis 2.5 mm biezumā.

LG Ultra Bright paneļa tehnoloģija ir uzlabojusi spilgtumu, melno krāsu padarot neticami dziļu, kas kopā ar HD TV 1080p un dinamisko megakontrastu attiecību 2,000,000:1, garantē realitātei tuvu attēlu. LG 600 Hz papildkadru veidošanas tehnoloģija ļauj ar augstu precizitāti reaģēt uz izmaiņām ekrānā un asi atspoguļot dinamiskas un statiskas ainas.

THX Media Director tehnoloģija, kas atzīta kinoindustrijas profesionāļu vidū, optimizē attēlu un paaugstina skaņas kvalitāti. Tas nozīmē, ka, lai sasniegtu vislabākos rezultātus televizora darbībā, šiem standartiem jābūt individuāli adaptējamiem dažādām filmām. THX Media Director tehnoloģija automātiski adaptē dažādus formātus, ļaujot precīzi atspoguļoti režisora oriģinālo manieri bez mazākajām grūtībām.

PS8000 ir viegli savienojams ar plaša spektra ierīcēm, kas atbalsta Bluetooth, ļaujot televizora ekrānā demonstrēt fotogrāfijas vai klausīties mūziku, kas saglabāti mobilajā tālrunī, vai pievienot bezvadu Bluetooth austiņas televizoram. PS8000 viegli atskaņo HD DivX caur USB 2.0 saskarni, atbalsta arī citus formātus, ieskaitot JPEG un MP3. PS8000 var nolasīt datus no vairuma USB ierīču, kā, piemēram, ārējiem cietajiem diskiem un USB atmiņas kartēm.

LG PS8000 piemīt Smart Energy Saving Plus tehnoloģija. Šī funkcija ietilpsti visu 2009. gadā ražoto LG plazmas televizoru modeļu klāstā. Inovatīvā Intelligent Sensor tehnoloģija regulē attēla spilgtumu atkarībā no gaismas intensitātes telpā, tādejādi ne tikai uzlabojot televizora skatīšanās komfortu, bet arī ietaupot enerģijas patēriņu salīdzinājumā ar citiem plazmas televizoriem.

Iepazīstinot ar jaunākajām tehnoloģijām apvienojumā ar izsmalcinātu dizainu, LG Baltijas valstīs piedāvā arī jaunos PS6000 un PS7000 plazmas televizorus. PS6000 un PS7000 priecē ar gludu, izsmalcinātu dizainu, LG vienslāņa tehnoloģiju un papildkadru veidošanas tehnoloģiju līdz 600 Hz. PS7000 televizors izstrādāts , ņemot vērā Bluetooth tehnoloģijas sniegtās bezvadu iespējas, kā arī ir iespējas pieslēgt attēlus un mūziku caur mobilo tālruni.