LGenius ģeniālās TV idejas

LGenius ir radīts, lai paplašinātu mūsu fantāzijas robežas. Tā misija ir pacelt TV skatīšanos augstākā līmenī. Varbūt arī Jums ir kāda atraktīva un interesanta ideja, lai to izdarītu? LGenius mājas lapā varat dalīties idejās ar citiem un ievietot savas!

Mājas lapa sadalīta divās lielās konceptuālās sadaļās- vienā no tām var ļaut vaļu pilnīgam fantāzijas lidojumam bez realitātes nospraustajām robežām- par to kā filtrēt viskaitinošākās reklāmas, lai tās nebūtu jāskatās vai par to, kā būtu, ja jūsu televizors spētu radīt rādītajam sižetam atbilstošu smaržu, kamēr skatāties televizoru. Iedomājieties kā smaržotu jūsu māja, skatoties kulinārijas šovu!

Otrajā sadaļā tiek ievietotas un apspriestas idejas par pavisam reālistiskiem projektiem, kuri iespējams kādreiz varētu īstenoties- piemēram, ka televizorā varētu tikt iebūvēts tāds sensors, kurš automātiski pats nogrieztu televizora skaņu, kad zvana jūsu mobilais tālrunis. Vai nav laba ideja?

LGenius runā ne tikai par tehnoloģiskām idejām, bet arī par saturiskām lietām attiecībā uz filmu un raidījumu saturu un to ietekmi uz mums. Iesakām noskatīties šo video, lai saprastu par ko ir šis stāsts.