Stilīgas kafijas pauzes šarms

Kafijas pauzes daudziem cilvēkiem ir svēta lieta – dažiem tas asociējas ar lēnu svētdienas rītu, kā dzied mums visiem zināmā dziesmā, citiem tā nozīmē atelpas brīdi ikdienas steigā. Lai nu kā, tomēr ir triki kā šo burvīgo brīdi padarīt vēl aizraujošāku. Lūk, dažas idejas:

Krūze

Radīta ar jutīgu pigmentu, pirmajā brīdī „On/Off” krūzīte izskatās tāpat kā parasta melna krūze ar baltu uzrakstu „Off”, kas liecina, ka dzēriena tajā nav, taču tiklīdz traukā iekļūst karstais dzēriens, krūzīte maina krāsu no melnas uz baltu un atsedz melnu uzrakstu „On”. Tās lietotājs vienmēr zinās vai un cik silts ir krūzītes saturs.

Krūze

Apnicis pasūtīt tieši Tev piemērotu kafiju un beigās tomēr nesaņemt gadīto? Ir izeja – ej uz kafejnīcu ar savu individuālo kafijas krūzīti. Kad pienāks oficiants, sagriez izvēlnes pēc savas gaumes un patikas, lai izvēlētos atbilstošas proporcijas un vari būt drošs, ka jau poēc brīža dzersi kafiju sev pa prātam.

Krūze

Bet, ja es noguris no klasiskā stila maigajām līnijām pat trauku dizainā un vēlies, ko asāku, tad pavadi savu kafijas pauzi šādas ieročveidīgas kafijas krūzītes sabiedrībā. Izklaidējoši!

Savukārt šī burvīgā kafijas krūzīte palīdzēs noteikt kafijas konsistenci pēc tās krāsas. Vēl pastāv opcija nest to, piemēram, uz darbu, un lūgt sekretārei ikreiz pagatavot sev kafiju, atbilstoši tavām tābrīža vēlmēm. Ar šādu uzstādījumu viņai nāksies nedaudz iespringt, tomēr tev komforts garantēts!

Šādas kafijas krūzītes nav nesasniedzams mērķis, jo tās iespējams iegādāties Amazon.com.