Jaunais LCD TV LH5000

Kristāldzidrs attēls, kas tuvs dzīvai kustībai pat pie īpaši ātras kadru maiņas – to nodrošina modernā pretgaismas tehnoloģija jaunajā LG LCD TV LH5000 ar augstas izšķirtspējas (HD TV 1080p) TruMotion 200Hz tehnoloģiju. Perfekti balansējot starp smalkajām tehnoloģijām un elegantu dizainu, LH5000 šajā ziņā ir labākais piemērs. Turklāt šis ir viens no plānākajiem televizoriem tirgū un tam piemīt izsmalcināts gluds spīdums.

LG LH5000 televizors

LG HD TV 1080p TruMotion 200 Hz tehnoloģija rada dabīgi kustīgu attēlu, nepieļaujot pat ne vismazākās neskaidrās kontūras.

Picture Wizard, iepriekš noteikts AV režīms un 24p Real Cinema kopā nodrošina LH5000 lielisku attēla kvalitāti jebkura veida programmēšanai, ieskaitot sportu, filmas, spēles u.c.

LH5000 ir savienojams ar jaunākajiem digitālajiem formātiem un piedāvā virkni ērtu pieslēgšanas iespējas. Tas ietver HD DivX un USB 2.0 savienojamību. Četras HDMI 1.3 pieslēgvietas atbalsta dažādus HD un HD TV 1080p avotus, kas var tikt pieslēgti.

LG LH5000 televizors

Lai patiesi izbaudītu skatīšanās prieku, svarīga ir ne tikai lieliska skaņa, bet arī lielisks attēls. LH5000 piedāvā unikālās LG Invisible Speaker un Clear Voice II tehnoloģijas, lai nodrošinātu optimālu skaņas kvalitāti. Audio guru Marks Levinsons (Mark Levinson) ir palīdzējis noskaņot LG Invisible Speaker, kas vada skaņu caur visu televizoru priekšpusi, tādējādi radot dziļu un dramatisku skaņu. Clear Voice II tehnoloģija atklāj patiesu cilvēka balss skaņu, padarot to vieglāk dzirdamu uz trokšņu fona. Šī jaunā Clear Voice versija piedāvā 12 līmeņu kontroli, tādējādi ļaujot skatītājiem pašiem pēc savas gaumes noteikt, cik daudz skaņu tiek uzsvērtas.

LG apzinās, ka ražotie televizori ietekmē vidi, un tas ir tikpat svarīgi, cik to izskats un darbība, tādēļ LH5000 ir Smart Enery Saving Plus tehnoloģija, kas samazina enerģijas patēriņu LCD televizoros līdz pat 73%. Tā pamatā ir Intelligent Sensor tehnoloģija, kas samazina enerģijas patēriņu, analizējot apkārtējās vides gaismu un precīzi pielāgojot TV pretgaismu. Turklāt pievienotā vērtība šai tehnoloģijai ir spēja samazināt acu saspringumu ilgstošas televizora skatīšanās laikā. Turklāt Intelligent Sensor kontrolē citus uzstādījumus, piemēram, krāsas, tādējādi saudzējot ne tikai enerģiju u