Noslēpums atklāts

Iespējams, esat jau redzējuši filmu „The Secret” (2006), kura ieguvusi zināmu popularitāti arī Latvijā. Pēc filmas motīviem sarakstīta tāda paša nosaukuma grāmata, kuru latviešu valodā pavisam nesen laidusi klajā izdevniecība „Zvaigzne ABC”. Rondas Bērnas grāmata „Noslēpums” stāsta par katra cilvēka „intuitīvās dzīvesdziņas avota” apzināšanos un izmantošanu dzīves kvalitātes celšanai jebkurā dzīves jomā.

Noslēpums

„Viņa sapulcinājusi brīnišķīgu komandu: rakstniekus, garīdzniekus, skolotājus, filmu producentus un izdevējus, lai atklātu pasaules Noslēpumu un caur savu redzējumu sniegtu prieku un svētību miljoniem cilvēku” teikts grāmatas anotācijā. Pamācībās par Kosmosa jeb Universa noslēpumu izmantošanu savā labā piedāvāti uzskatāmi piemēri, turklāt diezgan vieglā un saprotamā valodā.

Visa pamatā ir domāšanas maiņa un uzsēšanās uz pozitīvā viļņa, kas piesaista Universa labvēlību- tas arī ir šis senais Noslēpums. Lai iegūtu kāroto, nepieciešama spilgta iztēle- jāiedomājas, ka jums jau šī lieta pieder- vienalga, vai tas būtu jauns darbs, sporta auto vai veselība. Vēl kāds svarīgs domu koriģēšanas faktors ir nedomāt par to, ko nevēlies. Grāmatas pamatideja ir vienkārša, taču tā kļuvusi par pašpalīdzības grāmatu flagmani.

Arī pasaulē šai grāmatai un filmai popularitātes netrūkst. Par to rakstījuši tādi mediji kā Times, Newsweek un New York Times- tā tikusi gan pelta, gan celta debesīs. Šajā grāmatā iedvesmu smēlušies arī sabiedrībā pazīstami cilvēki- piemēram, mums zināmo Džeku Kenfīlu tā padarījusi par miljonāru- pēc grāmatas izlasīšanas viņš iedomājies summu, kuru vēlētos nopelnīt, un ticiet vai nē, pēc kāda laika saņēmis miljonus par grāmatu „Cāļa zupa dvēselei”, kura iegājusi vēsturē kā viena no pasaules bestselleriem.