Moby un Prāta vētra spēlēs šīsvasaras positivus festivālā

Positivus festivāla rīkotāji paziņo māksliniekus, kas uzstāsies lielākajā mūzikas un mākslas festivālā Baltijā – Positivus festivāls. MOBY, PRĀTA VĒTRA, PETER DOHERTY, EBONY BONES, THE HAPPY ENDINGS un īru dziedātāja SINEAD O’CONNOR ir pirmie mākslinieki, kas 17. un 18. jūlijā uzstāsies Positivus festivālā Salacgrīvā. Tuvākā laikā paredzēta programmas papildināšana ar vēl vairākām ārzemju zvaigznēm un, protams, vietējiem māksliniekiem.

Dziedātāja

Informācija par mūziķiem pieejama kompānijas mājas lapā.

Kopumā paredzēts, ka šogad festivālā uzstāsies vēl vairāk rietumu zvaigznes kā iepriekš, kuras pārstāvēs dažādus mūzikas stilus.

Festivālā šogad būs virkne jaunumu – jauns festivāla vizuālais tēls, uzlabota deju telts, paplašināta pludmale ar daudz vairāk aktivitātēm, kā arī vairākas neatkarīgas skatuves ar savām programmām.

Vairāk par festivāla sagatavošanu variet lasīt festivāla rīkotāju blogā.

Biļetes uz festivālu nopērkamas SIA “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās. Divu dienu biļete maksā Ls 29. Biļetes ar telts vietu – Ls 32.50.

Positivus festivāls rīkotāji paziņo mākslinieki, kas uzstāsies lielākajā mūzikas un mākslas festivāls Baltijā – Positivus festivāls.

Positivus festivāls, mākslinieki, Salacgrīva, Moby, Prāta Vētra, Peter Doherty Ebony Bones, The happy endings, Sinead O’Connor 17. un 18. jūlijs, biļetes, deju telts.