LG videi draudzīgs televizors

Pavasaris ir laiks, kad cilvēki arvien vairāk laika cenšas pavadīt ārpus telpām, lai vairāk pabūtu pie dabas. Šo un citu iemeslu dēļ, viens no jautājumiem, kas aktualizējas pavasarī, ir apkārtējā vide un diskusijas par to notiek ne tikai cilvēku, bet arī ražotāju starpā. Un jaunākās tehnoloģijas mums piedāvā būt videi draudzīgiem pat neizejot no mājas.

Videi draudzīgs televizors

Tā kā televizors nereti ir mājas centrālais elements, to ražotāji izjūt arvien lielāku atbildību ražot enerģiju taupošus un videi draudzīgus produktus, piemēram, LG tiecas uz videi draudzīgu tehnoloģiju radīšanu, ieviešot videi draudzīgas televizoru funkcijas. Kā pasaules līderis plakano paneļu televizoru tirgū, LG veic agresīvus pasākumus, lai samazinātu enerģijas patēriņu ražotajos televizoros, attīstot smalkas un energoefektīvas tehnoloģijas. Šogad LG radījis jaunu televizoru līniju ar tehnoloģijām, kas ietaupa enerģijas patēriņu. Tā centrālā iezīme ir LG Intelligent Sensor, kas analizē krāsu temperatūru un telpas apgaismojuma pakāpi, precīzi pielāgojot televizora ekrāna apgaismojumu. Tādējādi tiek ietaupīta enerģija, samazinot nevajadzīgu ekrāna spilgtumu.

Videi draudzīgs televizors

Attēlā pa labi redzams kā LG Electeonics radītā tehnoloģija Intelligent Sensor pielāgo ekrāna apgaismojumu telpas krāsu tonalitātei un apgaismojuma spilgtumam, sniedzot skatītājam vislabāko attēla kvalitāti.

Turklāt, saskaņojot spilgtumu ar optimālu attēla kvalitāti, LG televizori ievērojami mazina acu sasprindzinājumu. To atcerēsies ikviens, iedomājoties, cik nepatīkami var būt skatīties televizoru neapgaismotā telpā. Turklāt šī Intelligent Sensor funkcija LG televizoros spēj ietaupīt enerģiju līdz pat 70%.