LG ARENA 3D S klases lietotāju saskarne

Kristāldzidra skaņa, dzīvs ekrāns, apbrīnojama tālruņa atmiņa un 3D lietotāju saskarne – LG ARENA paceļ multimediju iespējas arēnas līmenī ar līdz šim vēl neredzētām multimediju lietošanas iespējām un kvalitāti. 3D S klases lietotāju saskarne padara multimediju lietošanu par īstu piedzīvojumu. S klases tālruņi sevī ietver lietotāju saskarņu visattīstītākās un prestižākās īpašības: izcila grafika, piesātināti krāsu attēli un vienkārša vadība ar pirksta pieskārienu.

S-klases telefona saskarne

3D S klases lietotāju saskarni raksturo trīs pamatvērtības. Tā ir intuitīva, jo to ir viegli vadīt. Tā ir ātra, jo novērš liekas un nevajadzīgas darbības, lai piekļūtu svarīgām opcijas, un uzjautrinoša, tā kā spilgtā grafika sniedz dinamisma sajūtu, nodrošinot patīkamu tālruņa lietošanu.

S-klases telefona saskarne

Ar jauno 3D S klases lietotāju saskarne piedāvā visaizraujošāko ceļu uz neskaitāmo multimediju sniegto iespēju baudīšanu. Jau no paša sākuma LG Electronics to radīja, lai izceltu visas skārienjutīgo tehnoloģiju iespējas un aizvāktu liekas, nevajadzīgas izvēlnes un starpsoļus svarīgu funkciju izvēlei. Tā kā ARENA pamatā ir 3D kubveida izkārtojums, tas nodrošina četrus pielāgojamus starta ekrānus un tādēdāji daudz ātrāku un vieglāku piekļuvi visām opcijām tik vien kā skarot tos ar pirkstgaliem.

S-klases telefona saskarne

Ātrā 3D pāreja no izvēlnes uz izvēlni iespējama pateicoties AMD procesoram. Ātrā atbildes reakcija uz ikvienu pieskārienu padara sērfošanu internetā vieglu un ātru.

Ar jauno S klases lietotāju saskarni, LG radījis un piedāvā ne tikai labāku tālruņa funkcionalitāti, bet vēl lielāku prieku skārienjutīgo tehnoloģiju cienītājiem. Dzīvās krāsas ARENA grafiskajā dizainā akcentē LG jaunā tālruņa dinamiku. Attēli slīdošajā attēlu galerijā pēc nejaušības jeb randoma principa pielāgojas ekrāna laukuma sniegtajām iespējām, atkarībā no tālruņa novietošanas horizontālā vai vertikālā stāvoklī, tādējādi radot daudz ērtāku fotogrāfiju aplūkošanu un attēlu meklēšanu.