Ceļo interesanti un lēti!

Interesantas biznesa idejas valda pār pasauli. Cilvēku budžets dažādiem ceļojumiem šajos krīzes apstākļos ir krietni sarucis, taču ceļot ir iespējamas, atrodot dažādas daudz lētākas alternatīvas. Piemēram, Stokholmas lidostā Arlandā šī gada 15. janvārī atvērts pasaulē pirmais hostelis Jumbo Hostel, kurš atrodas kādā savu laiku nokalpojušā lidmašīnā. Tajā iespējams pārnakšņot gan komfortablā istabiņā bijušajā pilota kabīnē, gan kopmītņu tipa guļamtelpā par lētu naudu.

Jumbo Hostel viesnīca

Lidmašīnas modelis Boeing 747-200 celts Singapūrā 1976. gadā zviedru aviokompānijai Transjet, kura bankrotēja 2002. gadā. Tikai 2007. gada decembrī Jumbo Hostelim tika izsniegta atļauja novietot to Arlandas lidostā un jau 2008. gada janvārī tajā sākās remontdarbi. Tajā ir 25 istabas, kurās dažādās kombinācijās ievietotas kopā 85 gultas. Lidmašīnā saglabāta vēsturiskā atribūtika- krēsli, skābekļa maskas un pat lidmašīnas stūre, tādējādi pretendējot uz muzeja statusu.

Jumbo Hostel viesnīca

Jumbo hostelis piedāvā iespēju ne tikai palikt viesnīcā, bet arī vienkārši doties interesantā ekskursijā un sajust kā ir stāvēt uz īsta Jumbo Jet spārna. Lidmašīn-hostelī ir kafejnīca, kā arī mikroviļņu krāsns, kurā varat uzsildīt līdzpaņemto maltīti. Gultas vietas cenas sākot no 350 SEK (22 LVL).

Jumbo Hostel viesnīca

Jumbo Hostel mājas lapa: www.jumbohostel.com