Pastaiga ar dinozauriem

Pēc 65 miljoniem gadu viņi ir atgriezušies! Pēc vairāku gadu ilgas plānošanas, BBC TV godalgotais seriāls Walking with Dinosaurs jeb Pastaiga ar dinozauriem atgriežas graujošā, pārsteidzošā un dzīvā šovā. Starptautiski atzīti dizaineri un zinātnieki radījuši 15 reāla izmēra dinozaurus. Elpu aizraujošā, 20 miljonu vērtā izrādē visu skatītāju priekšā atdzīvosies šie antīkās pasaules leģendām apvītās radības. Slavenais šovs būs skatāms arī Latvijā Arēnā Rīga jau šī gada nogalē.

Pastaiga ar dinozauriem

Pastaiga ar dinozauriem ir pasakains, vēsturisks un izglītojošs šovs – ceļojums atpakaļ laikā, iepazīstinot visu paaudžu skatītājus ar evolūciju, tā laikmeta klimatu, kontinentu un okeānu veidošanos. Izrādē kā efekti izmantoti vulkānu izvirdumi, tāpat skatītājiem ir iespēja redzēt arī lielo komētu, kas ietriecās zemē, un sekas, kā rezultātā šie unikālie eksemplāri negaidīti izmira pirms 65 miljoniem gadu. Šova galvenie varoņi ir reāla izmēra dinozauri savā reālajā vidē, kur redzami cīņas skati, kustības, emocijas un skaņas.

20 miljonus vērtajā šovā piedalās 16 ar speciālām tehnoloģijām vadāmi milzu dzīvnieki to patiesajā izmērā, sākot no Tyrannosaurus Rex līdz lielākajam pa pasauli staigājušajam radījumam visā vēsturē – Brachiosaurus, kura garums sasniedz 17 metrus.

Pastaiga ar dinozauriem

Dinozauri un visa tehnika uz Latviju tiks atvesta ar 27 lielām kravas automašīnām. Tā acīm redzami ir lielākā kravas automašīnu karavāna, kas jebkad pārvadājusi vienu iekštelpu šovu.

Televīzijas seriāls „Walking With Dinosaurs” ieguvis sešas slavenās Emmi godalgas, un to redzējuši gandrīz 700 miljoni televīzijas skatītāju visā pasaulē. „Walking With Dinosaurs“ Eiropas tūre, kas sāksies jūlijā, jau iepriekš saņēmusi lielu publikas atsaucību. Tikai ASV šo lepno dinozauru izrādi noskatījušies jau vairāk kā divi miljoni cilvēku.

Pastaiga ar dinozauriem

Gada grandiozākais iekštelpu šovs Latvijā sāksies 2.decembrī. Pārdošanā tiks laistas 5 izrādes, un uz katru šovu plānots pārdot 3000 biļešu. Izrādes ilgs līdz 6.decembrim. Biļetes pārdošanā jau ar 6.martu pulksten Biļešu Servisa pārdošanas punktos un Statoil degvielas uzpildes stacijās visā Latvijā.

  • Beāte

    es nezinu ko tiekt ,kad biju maza es azravos ar paletolģiju un kad es iraudziju tos dinazaurus nezinaju ko tiekt ,mani tas likas ka es esmu pie īstiem dinazauriem