LG saņem 14 starptautiskas dizaina godalgas

LG Electronics dizaina industrijas visprestižākajos konkursos – red dot un iF saņēmis pavisam 14 starptautiskas dizaina godalgas. 2009. gada red dot apbalvošanā LG saņems godalgas par produktu dizainu septiņās kategorijās, tajā skaitā „Labākais no labākajiem” („Best of the Best”) par tā Bluetooth skaļruni (MSB-200).

Citi red dot godalgotie produkti ir mobilais tālrunis Secret (KF750), 3G mobilais tālrunis pulksteņa formā “Watch phone” (GD910), veļas mazgājamā mašīna apvienota ar veļas žāvētāju un kvadrātveida durvīm

(F1314FDS2/RV1308BS), mikroviļņu krāsns ar plašu, caurspīdīgu ekrānu (UD A2), pasaules pirmais alumīnija gaisa kondicionieris (AS-W126BMSO) un elegantais DVD atskaņotājs (DVS450H).

LG uzvarētājs nominācijā „Labākais no labākajiem” ir elegantais un ērti lietojamais pārnēsājamais skaļrunis. Caur Bluetooth bezvadu pieslēgumu, to var savienot ar mūzikas ierīcēm, kā, piemēram, MP3 atskaņotājiem un mobilajiem tālruņiem.

LG saņēmis arī Vācijas iF dizaina godalgu septiņās kategorijām par tādiem modes virzienu noteicošiem produktiem kā 8MP skārienjutīgais tālrunis Renoir (KC910), plazmas televizori (PS8000 un PS7000) un četrdurvju ledusskapis (LMX25981) un mobiliem tālruņiem KF510 un KS360.

Red dot dizaina apbalvošana ir viens no lielākajiem un slavenākajiem industrijas konkursiem pasaulē. Gala apbalvošanas ceremonija notiks šī gada 29. jūnijā Aalto-Theatre Esenē, Vācijā. Visi balvas ieguvušie produkti būs apskatāmi īpašā izstādē sākot no šī gada 30. jūnija līdz 29. jūlijam red dot muzejā Esenē. Muzejā izvietoti lielākā pastāvīgā mūsdienu dizaina izstāde pasaulē.

Pagājušajā gadā LG ieguva red dot un iF godalgas 11 kategorijās.