Stila un statusa zīmols PRADA

Prada ir pasaulslavens itāļu modes zīmols, kas specializējas luksusa preču ražošanā. Prada atzīts par vienu no industrijas visietekmīgākajiem modes un dizaina namiem, kura zīmols ir sinonīms kvalitātei un statusa simbols. Grāmata un pēc tās motīviem uzņemtā filma „The Devil wears Prada” jeb „Sātans Pradas brunčos” atspoguļo zīmola prestižu un augstos standartus. LG Electronics, sadarbībā ar slaveno Prada modes namu radījis smalku dizaina pērli- mobilo tālruni LG Prada (KE850), lai apmierinātu pircēju kāri pēc smalkām tehnoloģijām savienojumā ar izsmalcinātu dizainu.

Prada logo

Prada kompānijas vēsture aizsākās jau 1913. gadā, kad to nodibināja ādas izstrādājumu ražotājs Mario Prada. Viņš gan neatbalstīja sieviešu darbošanos biznesā un pat savas ģimenes sievietes turēja pa gabalu no savas kompānijas, taču paradoksāli, ka tieši viņa dēla vedekla Miuccia Prada vēlāk 20 gadus vadīja Pradas uzņēmumu. Tikai 1989. gadā ar Miuccias Pradas palīdzību, uzņēmums tika kļuva par luksusa klases modes namu – tādu, kādu to pazīstam šodien. Prada ražo un izplata ne tikai augstas kvalitātes stila apģērbus, rokassomiņas, dažādus ādas izstrādājumus, bet arī apavus, brilles, augstas klases aromātus un interjera priekšmetus.

Prada kā prestiža simbols atspoguļots amerikāņu rakstnieces Lorēnas Veisbergeres romānā „Sātans Pradas brunčos”, kas ir stāsts par žurnālisti, kura kļūst par modīga žurnāla Runway redaktores asistenti. Tāda paša nosaukuma filmā, kura uzņemta pēc grāmatas motīviem galvenās lomas spēlē Merila Strīpa un Anna Heteveja.

LG Electronics sadarbībā ar Prada modes namu radīts stila tālrunis LG Prada, ar skārienjūtīgu tastatūru un plašu LCD ekrānu. Jāpiebilst, ka mobilais tālrunis LG Prada 2007. gadā ieguva prestižo red dot dizaina balvu.

Radot LG tālruņa reklāmas materiālu animators James Lima un animācijas kompānija Shanghai POP izmantojuši tehnoloģiju, kas ieskanē cilvēka ķermeni 3D, lai pēc tam to pārvērstu kustīgā animācijas tēlā. Pašlaik tik populārā Anthony and the Johnsons mūzika piešķir īpašu noskaņu mākslinieciskajai filmiņai.