Dubaija – šodienas sapnis, rītdienas realitāte

Dubaija ir viens no septiņiem emirātiem Apvienotajos Arābu Emirātos un iespējams vislabāk pazīstamais un biežāk apmeklētais. Multikulturālā Dubaija sevi ir pozicionējusi kā Apvienoto Arābu Emirātu tūrisma un finanšu centru. Ikgadējie pasaulslavenie pasākumi, kā, piemēram, Dubaijas Iepirkšanās festivāls piesaista vairāk nekā 4 miljonus tūristu no visas pasaules. Glancētā metropole ar glamūrīgiem pārtijiem un savu izdaudzināto slavu kā par iepirkšanās paradīzi, piesaista ikvienu, kas vēlas piepildīt sapni par neaizmirstamām brīvdienām.

The Palm Jumeira

Vēlies slēpot iepirkšanās centrā, laikā, kad gaisa temperatūra ārā sasniedz pat 50 grādus? Vēlies paviesoties zemūdens viesnīcā Hydropolis? Te viss ir kā pasakā un tik daudz kā neredzēta – viss radīts ar mērķi patikt, tikt apbrīnotam, pārsteigt un šokēt ar vismodernākajām, oriģinālākajām un pārsteidzošākajām lietām pasaulē. Turklāt komplektācijā ar nemainīgu subtropu klimatu, kur saule spīd 350 dienas gadā, Dubaija neapšaubāmi vilina ar vairākiem kārdinošiem priekšnoteikumiem, lai savas brīvdienas aizvadītu tieši šeit.

Slaven Bura Burj Al Arab

Ieskicējot slavenākos tūristu galamērķus Dubaijā, stāsts sāktos ar 7 pasaules brīnumiem, no kuriem viens ir vēl nepabeigtais Burj Dubai – pasaulē augstākais debesskrāpis, kura augstums sasniedz 800 – 900 metri. Tā kā debesskrāpja patiesie apmēri tiek turēti noslēpumā, klīst runas, ka tas sniedzas 1 kilometra augstumā.

Iecienīts tūristu objekts ir arī Burj-Al Arab, jeb slavenā bura, – pasaulē augstākā viesnīca, kas pašlaik tiek uzskatīta par Dubaijas simbolu un ir pasaulē pirmā 7 zvaigžņu viesnīca.

Pat ar unikālajām mākslīgajām salām palmas formā Dubaijas arhitektu fantāzija vēl nebūs necik izsmelta, jo ikviena senā austrumu pasaka šodien ir realitāte Dubaijā. Bet rīt tā jau būs pavisam cita.

Burj Al Arab Hotel Iekskats

Dubaija patiesi iemieso sevī varenību, bagātību un greznu dzīvesveidu apvienojumā ar funkcionalitāti un ērtībām. Tā ir noslēpumu un atklājumu pilna, un lai saglabātu pilsētai piemītošo intrigas un noslēpumainības auru, vēl tikai ieskicēsim, ka, nākotnē, kad iespējams Dubaija kļūs par jūsu galamērķi, arī pludmales smilšu atvēsināšanas tehnoloģija jau būs kļuvusi par ikdienu.