LG DVD atskaņotājs DVS450H saņem divas starptautiskas dizaina godalgas

LG Electronics ražotais DVD atskaņotājs DVS450H 2009. gada apbalvošanā saņēmis divas starptautiskas dizaina godalgas iF Design Award 2009 un Red dot Design Award. Prestižās iF produktu balvas ik gadu tiek pasniegtas uzņēmumiem, kuri veikuši jaunievedumus dizaina un funkcionalitātes jomā dažādās nozarēs, savukārt Red dot godalgas tiek piešķirtas produktiem ar īpaši izcilu un modernu dizainu. Uzvarētājus nosaka starptautiska žūrijas komisija, kas sastāv no lietpratējiem dizaina jomā.

LG DVS450H DVD atskaņotājs

iF Product Design Award ir viena no pasaules atzītākajām dizaina balvām, ko pasniedz Hanoverē atrodošā Internation Forum Design GmbH. Produkti tiek izvērtēti gan pēc stila, gan funkcionalitātes. Savukārt Red dot Award apbalvo produktus, kas vislabāk iemieso sevī jaunieveduma, funkcionalitātes un industrijas augstākās kvalitātes apvienojumu. DVD atskaņotājs DVS450H arī Korejā saņēmis Good Design Award 2009.

Saņemtās balvas demonstrē, ka LG ir viens no līderiem Premium klases dizainu radīšanā un produktu attīstīšanā ne tikai vietējā, bet arī pasaules mērogā. LG Dizaina izpētes Laboratorijas vecākais dizaineris Yoo Seok Kim atzina: „Tas nav tikai DVD atskaņotājs, bet perfekta eleganta dizaina un smalko tehnoloģiju harmonija.”

LG DVS450H DVD atskaņotājs

Displeja paneļa delikātais starojums ieslēdzas it kā tas būtu maģiska pieskāriena skarts, sveicinot tā lietotāju ar sirsnīgu “Hallo”. Lai gan DVS450H var šķist tīrs un minimālisma stilā ieturēts no ārpuses, tomēr tehniskajai daļai nav nekāda sakara ar ārējo iespaidu. LG DVS450H pārveido standarta DVD uz 720p, 1080i vai 1080p izšķirtspēju, atbalstot 1080p Full HD izšķirtspēju. LG DVS450H ir ideāls, lai atskaņotu augstas kvalitātes DivX HD video no maza izmēra datu faila. Tas piedāvā arī dažādas multimediju failu atskaņošanas saderības, turklāt tas atbalsta visa veida CD un DVD, MP3, WMA un JPEG failus.

Līdz ar USB Plus, DVS450H ir spējīgs darboties arī kā viesistabas izklaides centrs, atskaņojot digitālo mūziku un filmas tieši no USB atmiņas ierīces. Visas šīs funkcijas ir ātri un ērti pieejamas, nodrošinot patiesi daudzpusēju baudījumu.