LG KC910 Renoir neiedomājamā izturība triecienizturības testā

Populārais Krievijas interneta portāls mobile.mail.ru veicis triecienizturības testu ar LG flagmani – mobilo tālruni KC910 Renoir, kurā tas pierādījis savu neiedomājamo izturību. Testā tālrunis tika pakļauts tādiem pārbaudījumiem kā sals, spiediens un kritiens, stipra vibrācija, putekļu un smiltis, vīns un ūdens, kā arī tests ar automašīnu.

LG Renoir (KC910) telefons

Videoversijā redzams, ka vispirms KC910 Renoir uz 12 stundām tika ievietots saldētavā ar temperatūru -20C. Testētāji bija patīkami pārsteigti par pilnvērtīgu tālruņa pogu darbību un skārienjutīgā ekrāna darbošanos pēc tik ilgas sasaldēšanas. Vienīgās sekas bija skārienjutīgā ekrāna darbības ātruma atpalikšana, taču arī tā pazuda pēc 30 minūtēm siltumā.

LG Renoir (KC910) telefons

Nākamajā etapā tālrunis tika pakļauts kritienam no dažādiem augstumiem uz flīžu virsmas – gan no cilvēka auguma, gan kabatu augstuma, gan galda virsmas. Tūlīt pēc tam, veicot spiediena izturības testu cilvēka svara kategorijā, uz tālruņa tika vairākkārtīgi uzkāpts. Testa rezultāti bija negaidīti – tālrunis nebija ārēji cietis!

LG Renoir (KC910) telefons

Testa nākamajā etapā tika pielietota stipra vibrācija, kas simulē daudzkārtējus šādus kritienus un sitienus. Šajā etapā Renoir 15 minūtes tika pakļauts veļas mašīnas veļas izgriešanas funkcijai ar 500 apgriezieniem minūtē, tomēr arī tad Renoir neieguva nekādus bojājumus, izņemot akumulatora vāciņa nokrišanu. Visi citi elementi darbojās pilnvērtīgi.

LG Renoir (KC910) telefons

Veicot testu ar putekļiem un smiltīm atklājās, ka Renoir korpusā nav elementu, kur tie varētu iekļūt, izņemot kameru. Putekļi pakļuva zem vāciņa un nobloķēja tā atveri. Pēc mazgāšanas, nepakļaujot tālruni tekoša ūdens plūsmai, Renoir atkal bija kā jauns.

LG Renoir (KC910) telefons

Pārsteidzoši, ka pēc iemērkšanas vīnā, tālrunis turpināja atskaņot mūziku un arī tā ekrāns darbojās pilnvērtīgi. Pārstartējot Renoir pēc pakļaušanas tiešai tekoša ūdens strūklai, testētāji bija pārsteigti, konstatējot, ka jau pēc 30 minūtēm tas bija gatavs pilnvērtīgai darbībai.

LG Renoir (KC910) telefons

Pakļaujot tālruni testam ar automašīnu, testētāji sagaidīja, ka Renoir visdrīzāk izšķīdīs zem Ford Focus riteņiem, taču pateicoties izcilai montāžas kvalitātei, ekstremālais spiediens tik vien, cik atstāja vairākas skrambas un riepu nospiedumus uz tā korpusa. Ekrāns, kamera un visi citi tālruņa elementi, joprojām darbojās lieliski.

LG Renoir (KC910) telefons

Noslēdzot testu, tā veicēji atzina rezultātus par vislabākajiem.