LG VERSA – moderns un daudzpusīgs smarts

Vairāku mēnešu garumā globālajā tīmeklī notika diskusijas par gaidāmo smartfonu LG VERSA. Un ne velti, jo LG ir inovatīvs viedoklis diskusijā par skārienjutīgām tehnoloģijām un ierastajām klaviatūrām – LG Versa, kas klajā laists ASV šī gada 1. martā un tapis LG Electronics sadarbojoties ar ASV lielāko mobilo sakaru operatoru Verizon Wireless. Tālrunim ir trīs skārienjutīgi ekrāni un QWERTY klaviatūra, kas ideāli piemērota tiem, kuri nemīl darboties ar skārienjutīgiem displejiem.

LG Versa telefons

Tālrunis pieejams īpašā ietvarā – maciņā, kurā atrodams 480×240 izšķirtspējas OLED ekrāns un QWERTY klaviatūra. Tālruņa lietotājs var izvēlēties – lietot tos abus kopā vai atdalīt ietvaru, kas tādējādi šo mobilo tālruni pārvērš par jau ierastāku tālruni ar OLED skārienjutīgo ekrānu.

Jaunais LG VERSA aprīkots ar 2.0 megapikseļu fotokameru ar sejas atpazīšanas funkciju, pieslēgvietu microSD atmiņas karti, kas atbalsta līdz pat 16 GB, GPS navigāciju, Bluetooth funkciju, WiFi u.c. HTML interneta pārlūkprogramma ietver Flash un RSS barotni, tādējādi ļaujot pārlūkot līdz trīs interneta vietnēm vienlaicīgi un ērti pārslēgties no vienas uz otru. Jaunais modernais tālrunis ir savienojams ar Verizon’s Mobile Broadband Connect, kas ļauj lietotājam to izmantot kā modemu, kamēr tālrunis piesaistīts datoram.

Par 199 ASV dolāriem tas pieejams, slēdzot līgumu ar Verizon mobilo tālruņu operatoru.