LG ARENA – lielisks un pilnībā aprīkots mobilais tālrunis

LG Electronics, kas ir pasaules vadošais tehnoloģiju un mobilo sakaru līdzekļu ražotājs un izstrādātājs, pavisam drīz uzsāks jauna mobilā tālruņa – LG Arena (LG-KM900) pārdošanu Baltijas valstīs. Pircējiem jaunais LG mobilais tālrunis būs pieejams aprīlī.

LG Arena (KM900) telefons

LG Arena novatoriskā 3D S klases lietotāju saskarne ir īpaši izstrādāta, lai sagādātu vairāk prieka un būtu aizraujoša iespēja izbaudīt lielisku multividi. Kubveida izkārtojums nodrošina četrus pielāgojamus ekrānus tiešai piekļuvei visām opcijām.

LG Arena (KM900) telefons

Mūzika, kinofilmas, un fotogrāfijas ir ērti sasniedzamas, pateicoties intuitīvām, skārienjutīgām 3D izvēlnēm. Bagātīgie 3D attēli piešķir S klasei dzīvīgumu, un to ir vienkārši un viegli vadīt.

Tiešā, intuitīvā un dinamiskā S klases lietotāju saskarne būs mobilajos tālruņos kaut kas iepriekš neredzēts, ietverot Dolby un DivX tehnoloģiju piedāvātās opcijas, pateicoties LG un “Dolby Laboratories, Inc.” parakstītajam līgumam par Dolby Mobile tehnoloģijas izmantošanu LG mobilajos tālruņos.

Bagātīgi 3D attēli, skārienjutība, aizraujošas multivides iespējas, uzlabota pieeja interneta ar HSDPA 7.2 tīkliem, Wi-Fi, A-GPS un vēl daudz vairāk iespēju– tā ir jaunā ARENA vizītkarte.