Tālrunis ar skārienjutīgu ekrānu pieejams ikvienam

LG Electronics paplašinājis skārienjutīgo tehnoloģiju pieejamību un tagad arī Baltijas valstīs pieejams jaunais tālrunis ar skārienjutīgo ekrānu LG KP500 par pievilcīgu cenu, tādējādi daudz plašāks cilvēku loks var izbaudīt tālruņu ar skārienjutīgiem ekrāniem sniegtās priekšrocības. Tālruņa LG KP500 Active Flash lietotāja interfeiss ar skārienjutīgu atbildes funkciju un dzīvīgām logrīku ikonām 3 collu platā ekrānā ir saprotams ikvienam. Lietotāja interfeisa logrīki LG KP500 izmantošanu padara izklaidējošu un aizraujošu.

LG KP500 telefons

Tie atbalsta biežāk lietotās funkcijas, piemēram, analogo un pasaules pulksteni, kalendāru, attēlu rāmi, piezīmes, MP3 atskaņotāju un FM radio. Pieskaroties un velkot logrīkus, tos var kārtot pēc sirds patikas, un kad tālrunis tiek pakratīts, tie atgriežas to sākotnējās vietās.

LG KP500 ir modernākais lietotāja interfeiss, kas ļauj pievienot drauga fotoattēlu ātro numuru funkcijai un tad meklēt portretos, kuram no tiem piezvanīt.

LG KP500 telefons

Automātiskas sinhronizēšanas funkcija ar programmu Windows Media Player, ļauj veikt ātras augšupielādes un mūzikas failu pārvaldīšanu. Var spēlēt ar kustībām vadāmas spēles, kas atpazīst spēlētāja roku kustības.

Plānajā (11,9 mm) un vieglajā (89 g) tālrunī ir arī iestrādāts irbulītis, kas iebūvēts tālruņa pamatnē, ko var viegli izņemt, lai izmantotu moderno rokraksta atpazīšanas programmu.