LG piedāvā muzikālo telefonu KM330

LG Electronics Baltijā piedāvā jaunumu – muzikālo mobilo tālruni КМ330, kas ir īsts muzikālais centrs mobilā tālruņa korpusā. Plānais dizains un ērtās funkcijas ļauj lietotājiem ne tikai labāk organizēt savu laiku, bet arī baudīt patiesi lielisku melodiju skanējumu. Тālrunī КМ330 izmantots audio procesors, kas veido trīskāršu skaņu vēl dzīvīgāku un apjomīgāku, garantējot satriecošus mobilās mūzikas iespaidus. Līdztekus elegantajam dizainam, KM330 aprīkots ar jaunākajām tehnoloģijām mobilo tālruņu jomā.

LG KM330 telefons

Pateicoties elegantajam dizainam, tālrunis piesaistīs uzmanību, lai kur arī Jūs būtu. Izceltie muzikālie taustiņi ļauj viegli kontrolēt melodiju atskaņošanu, vienlaicīgi strādājot ar tekstu, veidojot sms īsziņas, aplūkojot Interneta lapas vai fotogrāfijas. Tālrunī LG КМ330 ir iespējams glabāt vairāk nekā 250 muzikālus albumus un līdz 3 000 fotogrāfiju atmiņas kartē microSD līdz 4 GB.

Noregulēt audio skanējumu var, izmantojot iebūvēto LED ekvalaizeru, kas arī palīdz optimāli uzstādīt melodiju ienākošajiem zvaniem, sms īsziņām un mp3 atskaņotājam. Pieeja mediju atskaņotājam iespējama, viegli piespiežot tikai vienu pogu. Pieejams FM radio, apjomīga stereo skaņa un ligzda atmiņas paplašināšanai līdz 8 GB. KM330 akumulators strādā 5 h sarunu režīmā un 428 h gaidīšanas režīmā.

Pateicoties 3 megapikseļu kamerai, lietotāji varēs iemūžināt neaizmirstamus dzīves momentus un vēlāk pārvietot tos uz personīgā datora, izmantojot USB pieslēgvietu 2.0 vai Bluetooth funkciju.